Deze concept car heeft een lethargisch design, aldus Nissan
Nee joh, grapje… Natuurlijk schrijft Nissan dat niet. De elektrische Hyper Adventure heeft – je raadt het – een “dynamisch design”, aldus het merk. Stempel! Onze persberichtenbingokaart is al bijna vol.
Automerken vinden kennelijk dat ze altijd wat moeten schrijven over het uiterlijk van een productiemodel of concept car. Alleen komen ze in persberichten vaak niet verder dan wat gemeenplaatsen.
Nissan met Honda-trekjes
Zo heeft de Hyper Adventure een “dynamisch design dat activiteit uitstraalt”. Wij zouden het anders willen verwoorden, want de elektrische offroader doet ons zowaar denken aan de Honda CR-Z.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F10%2F03-Nissan-onthult-Hyper-Adventure-voor-milieubewuste-outdoor-liefhebbers.jpg)
Met name driekwart van achteren en van de zijkant gezien, zien we overeenkomsten met het compacte hybride-coupeetje. Dat zit hem in de naar achteren leunende lijnen en de strak afgekapte kont.
Elektriciteit terugleveren
Volgens Nissan is deze Hyper Adventure ontworpen voor “outdoor-liefhebbers met een milieuvriendelijke levensstijl”. Met andere woorden, hij is een SUV met vierwielaandrijving en een stel elektromotoren.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F10%2F01-Nissan-onthult-Hyper-Adventure-voor-milieubewuste-outdoor-liefhebbers.jpg)
De Hyper Adventure heeft een grote batterij (hoe groot zegt het merk niet) voor een grote actieradius (hoe groot zegt het merk niet). Handig is dat hij met V2X-technologie is uitgerust.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F10%2F06-Nissan-onthult-Hyper-Adventure-voor-milieubewuste-outdoor-liefhebbers.jpg)
Dat betekent dat de auto elektriciteit kan terugleveren aan het netwerk of kan gebruiken voor een lamp, een barbeque, een koelkastje, noem maar op. Ook is het mogelijk om een andere EV op te laden.
Perfect voor de jager
Een grappige gimmick is de draaibare achterbank. Met de kofferklep open en het uitklapbare trapje… euh… uitgeklapt, ontstaat de perfecte zitplek voor jagers. Al heeft Nissan dat vast niet zo bedoeld.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F10%2F05-Nissan-onthult-Hyper-Adventure-voor-milieubewuste-outdoor-liefhebbers.jpg)
Lees ook:
- Deze te heet gewassen Nissan Skyline GT-R is eigenlijk een Suzuki en kost maar 3.624,95 euro
- Dit zijn de beste auto's van 2026 volgens vrouwen
- Deze occasion is niet alleen handig op wintersport, maar ook in Nederlandse steden
- Deze 23 jaar oude Nissan is een van de allerduurste tweedehands auto's van Nederland
Ook interessant
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost
-
Nog een nieuwe trajectcontrole: hier op de A7 moet je goed op je snelheid letten
-
Doorrijtaks: rij je door dit land naar de wintersport, dan kun je in de toekomst een flinke boete krijgen
-
Nederlandse politie laat ineens ruige 4×4’s zien: busjes met 3,0-litermotor zijn redder in nood
-
Duik in de prijslijst: dit kost de Lucid Gravity in Nederland
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2Fa20221101-claudia-1468.jpg)