Om deze simpele reden zijn sommige Bentley-logo’s blauw | Sjoerds Weetjes 416
Je zou het niet denken, maar bij de lancering van de Azure was het de meest potente Bentley-straatauto ooit gebouwd. Maak kennis met de luxueuze vierpersoons convertible uit Crewe in deze aflevering van Sjoerds Weetjes.
Een cabriolet met de meest potente motor ooit door Bentley aangeboden. Dat klinkt vreemd, omdat je een open vierzitter met een lengte van meer dan vijf meter eerder associeert met een lange-afstandscruiser, bedoeld om je relaxed naar het restaurant of theater te láten verplaatsen. Maar in de open-Bentley kon je er dus ook voor kiezen om je rap van Amsterdam naar Brussel te verplaatsen. Inmiddels heeft Bentley krachtigere machines gebouwd.
Bentley Azure
Voor de Azure gaan we dan ook terug naar de jaren 90. Sjoerd neemt je mee in het verhaal hoe de Azure is ontstaan. Wat waren de verwachtingen van Bentley? Hoe herken je een Azure? Wat was het prestatieniveau? Wie kochten de Azure? Op al deze vragen en meer geeft Sjoerd je antwoord.
Ook interessant
-
Achter de schermen bij Sjoerds Weetjes: door de ‘heilige hallen’ van Audi en BMW
-
Van deze exclusieve hypercar komen er een paar naar Nederland | Sjoerds Weetjes 474
-
Lotus Europa: een Opel in vermomming? | Sjoerds Weetjes 465
-
Dit moest je bijbetalen voor viér zitplaatsen in Bentley Supersports | Sjoerds Weetjes 464
-
Niemand vroeg om de Hyundai i30 Fastback | Sjoerds Weetjes 462
-
Deze Porsche (€300.000+) is voor een 911 traag, toch is het een van de leukste | Sjoerds Weetjes 487
-
Volvo EX60 (2026): 800 kilometer range en behoorlijk snel laden!
-
Marcel (54) wilde weer een Amerikaanse auto, maar wel een met vleugels
-
Een half miljoen voor twee BMW’s?! Alle highlights van InterClassics 2026
-
Deze Ferrari 849 Testarossa is helemaal geen Testarossa | Sjoerds Weetjes 488
-
Man in Ford Transit probeert supertraag te vluchten voor Nederlandse politie, hoeveel heeft hij gedronken?
-
Elektrische luxeauto’s nu al spotgoedkoop als occasion: slimme keuze?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)