Van de toekomstige Toyota MR 2 met turbomotor worden we verdrietig
Toyota kennen velen als het merk dat degelijke en betrouwbare auto’s bouwt, maar liefhebbers weten ook dat de Japanse autobouwer genoeg leuke en sportieve modellen heeft (gehad), bijvoorbeeld de MR 2. Toch worden we van de nieuwe versie verdrietig.
Dat Toyota met een nieuwe MR 2 komt, is niet zeker. Japanse media laten weten dat er een MR 2 op de planning staat. Toyota heeft nog niets bevestigd.
Een nieuwe Toyota MR 2
De nieuwe Toyota MR 2 krijgt naar verluidt de aandrijflijn van de Toyota GR Corolla. Dit betekent dat er een driecilinder 1,6-liter-turbomotor onder de kap ligt die goed is voor 300 pk en 370 (of 400) Nm aan koppel. De Corolla GR, die overigens niet in Nederland leverbaar is, heeft een handbak en vierwielaandrijving.
Verdrietig nieuws
Een lichtvoetige sportwagen met de turbomotor zal sommige liefhebbers als muziek in de oren klinken. Echter, we worden eerder verdrietig van dit nieuws over de nieuwe MR 2. De auto wordt, als hij in productie gaat, niet in Europa geleverd. Sterker nog, alleen Japanners kunnen waarschijnlijk in de toekomst van het model genieten. Merde!
Toyota liet in 2021 al een GR Sport Concept zien dat wellicht een inkijkje geeft in de toekomst van de MR 2. Of het model ook ooit echt komt, is nog maar de vraag. Wil je op de hoogte blijven van al het autonieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief!
Lees ook:
Ook interessant
-
Dit is de beste elektrische Toyota, maar die is niet perfect
-
Kun je straks nog autorijden zónder AI aan boord? “Nu zijn die systemen soms nog beroerd”
-
Politievlogger deelt foute tip die je boete van 320 euro kan opleveren: “Dit moet hij rechtzetten”
-
“Japanners, die ooit de Europese markt veroverden, kijken nu toe hoe de Chinezen dat kunstje herhalen”
-
Genesis-modellen dit jaar nog in Nederland, maar pas vanaf 2027 zijn het geen luxe Hyundai’s
-
F1-coureur (19) crasht met 300.000 euro kostende Mercedes, enkele dagen nadat hij deze ophaalde
-
Wat betekent dit groene bord op een parkeerplaats?
-
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mercedes-Benz GLB in Nederland
-
Na bijna 10 jaar is hier het eerste beeldmerk van de Tesla Roadster, maar dat valt behoorlijk tegen
-
Dit is de snelle auto van Olympisch kampioen Jutta Leerdam, en dit kost hij in Nederland
-
AMG-CEO geeft toe dat viercilinder in Mercedes C 63 een misser was: “Ze worden uit productie genomen”
-
De goedkoopste auto van Nederland is plots veel beter geworden: eindelijk een serieuze optie?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FStijn-Kuster1703-e1720450327879.jpg)