Prijzen Suzuki Jimny beginnen bij 26.999 euro
De nieuwe Suzuki Jimny is een mini-Mercedes G-Klasse voor een ruim zes keer lagere prijs. Want de kleine Japanse zeecontainer is per direct leverbaar voor een vanafprijs van 26.999 euro.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_allgrip_2_03180217099d0725.jpg)
Suzuki levert voor dat geld een Jimny in Comfort-uitvoering. Hij wordt – zoals alle in Nederland leverbare Jimny’s – aangedreven door een 102 pk en 130 Nm leverende 1,5 liter viercilinder en is uitgerust met een handgeschakelde vijfbak. Optioneel is een viertrapsautomaat, maar die heeft een negatief effect op de CO2-uitstoot (plus 16 g/km). Daardoor is de meerprijs voor een automaat maar liefst 8000 euro.
Uitrusting
Boven de Jimny Comfort staat de Jimny Select. Die kost minimaal 27.999 euro en heeft onder meer elektrisch bedienbare ramen, elektrisch bedienbare buitenspiegels, stoelverwarming voor en een in twee delen neerklapbare achterbank. Het topmodel van de Jimny-reeks is de 29.999 euro kostende Stijl, die onder andere climate control, een multimediasysteem, lichtmetalen wielen en led-koplampen aan de uitrusting toevoegt.
Hoge en lage gearing
De achterwielaangedreven Jimny is geen SUV, maar een serieus terreinwagentje. Dat blijkt wel uit het feit dat hij op een ladderchassis staat, inschakelbare vierwielaandrijving heeft en is voorzien van hoge en lage gearing. Suzuki levert de eerste Nederlandse exemplaren in het eerste kwartaal van 2019 af.
Lees ook:
Ook interessant
-
Van de range van elektrische auto’s blijft in de winter niks over! Deze test bewijst het
-
Jaguar is bang dat zijn nieuwe luxe-EV afschrijft als een malle! Dealers vrezen voor de oplossing
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost
-
Nog een nieuwe trajectcontrole: hier op de A7 moet je goed op je snelheid letten
-
Doorrijtaks: rij je door dit land naar de wintersport, dan kun je in de toekomst een flinke boete krijgen
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_allgrip_020701360b02085f.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_6613_029701210ab707ef.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_allgrip_1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_allgrip_2_03180217099d0725.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_allgrip_5_023701410b5a087b.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki_jimny_allgrip_7.jpg)