Youtuber vliegt gehuurde Tesla de vernieling in
Na een Tesla-onmoeting in Los Angeles besloot één van de aanwezigen een nogal spectaculaire stunt uit te halen met zijn gehuurde Model S. Dat verliep niet geheel vlekkeloos.
Hij reed met volle vaart over een heuvel en vloog tientallen meters door de lucht. Met duizenden euro’s aan schade tot gevolg.
‘Jump-wreck’
De Tesla Roadster die Elon Musk in 2018 de ruimte inschoot, is blijkbaar niet het enige exemplaar van het merkt dat kan vliegen. Dat blijkt uit onderstaande video van Autovlogger Alex Choi, die toekeek terwijl de auto over de heuvel vloog.
https://www.instagram.com/reel/CbUZ9-VPZ9o/
De sprong zorgde vanzelfsprekend voor gigantisch veel schade bij de Tesla zelf, maar ook twee geparkeerde auto’s en wat kliko’s ontkwamen niet aan de gevolgen van de stunt. De huurauto kan total loss worden verklaard. Jordan Hook, een van de mensen wiens auto is beschadigd, heeft inmiddels een crowdfundingactie voor de aankoop van een nieuwe Subaru Forester opgezet. Choi, die dus als bijstander bij de stunt aanwezig was, postte later op zijn YouTube kanaal een samenvatting van de bizarre actie. Volgens hem vielen er gelukkig geen gewonden.
Beloning van $1000
De ‘Los Angeles Police Department Central Traffic Division’ (LAPDCTD), beloofde een beloning van 1000 dollar te geven voor de gouden tip die naar de waaghals achter het stuur zou leiden. Al snel werd de politie overspoeld met suggesties. Het was ook niet bijzonder moeilijk om een dader aan te wijzen aangezien een andere vlogger, Dominykas Zeglaitis, zelf niet bepaald veel moeite deed om zijn actie met de Tesla onder stoelen of banken te steken. Dat blijkt uit deze tweet van de LAPDCTD.
We are asking the public to no longer send us any more tips regarding @dominykasor We have reached out to him on his social media account. We are asking any witnesses to also come forward. pic.twitter.com/vFBASt8MQD
— LAPDCTD (@LAPDCTD24) March 21, 2022
Niet de eerste keer
Deze actie is geen unicum. Het blijkt een bekend plekje te zijn voor internetfiguren om dergelijke capriolen uit te halen. Twee jaar geleden deed vlogger David Dobrik al een soortgelijke sprong in zijn eigen Model X. Over dezelfde heuvel welteverstaan. Deze sprong eindigde echter een stuk minder spectaculair, want deze Tesla kwam wel keurig op zijn wielen terecht.
Lees ook:
Ook interessant
-
Jaguar is bang dat zijn nieuwe luxe-EV afschrijft als een malle! Dealers vrezen voor de oplossing
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost
-
Nog een nieuwe trajectcontrole: hier op de A7 moet je goed op je snelheid letten
-
Doorrijtaks: rij je door dit land naar de wintersport, dan kun je in de toekomst een flinke boete krijgen
-
Nederlandse politie laat ineens ruige 4×4’s zien: busjes met 3,0-litermotor zijn redder in nood
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F5f54ed1d-611c-4fdf-b210-57af9430e2cf.jpg)