Nico Hülkenberg presenteert vrijdag de nieuwe Mégane R.S.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F05%2FAll-New-Megane-R.S.-to-break-cover-at-the-Monaco-Formula-1-Grand-Prix.jpg)
Renault trekt aan de vooravond van de Grand Prix van Monaco het doek van de nieuwe Mégane R.S. Het krijgt daarbij hulp van fabriekscoureur Nico Hülkenberg.
De Duitse Formule 1 piloot zal met een in de teamkleuren gespoten Mégane R.S een demonstratieronde rijden op het legendarische circuit, waarna het model op de beurs van Frankfurt zijn officiële debuut zal maken.
Eerder deze maand lekte een foto van het imposante achterwerk van de nieuwe Mégane R.S. uit. Nieuw beeld van de voorkant laat zien dat de mistlampen in het blokjesmotief van Renault Sport uitgevoerd zijn.
Lees ook:
Ook interessant
-
De Alpine A390-crossover rijdt écht net als een A110-sportwagen
-
Dit eist Peugeot van Europa voor een succesvolle EV-transitie
-
Peugeot opent aanval op Renault 5 en Alpine: ‘Minstens zo goed’
-
Lynk & Co 08 brengt als PHEV vooral slechtste van twee werelden
-
Zwarte zaterdagen: deze datums en Europese wegen moet je mijden in de zomer
-
Negatieve stroomprijs: dit kun je verdienen met opladen elektrische auto
-
Nederlanders laten de auto vaker staan voor een vliegvakantie
-
Gaat het vervelende start-stopsysteem verdwijnen uit auto’s?
-
Duik in de prijslijst: dit kost de vernieuwde Renault Austral
-
Opladen elektrische auto met kabel over stoep vaak verboden: check jouw gemeente
-
Dit kost de nieuwe Toyota Urban Cruiser in Nederland
-
Goedkoop rijden met camper voorzien van Japanse techniek