James Bond stapt wellicht in Aston Martin Valhalla
De nieuwe en 25ste James Bondfilm wordt op dit moment opgenomen, en tijdens die opnames zou hoofdrolspeler Daniel Craig wel eens achter het stuur van de Aston Martin Valhalla kunnen kruipen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Faston-martin-valhalla-5.jpg)
In elke James Bondfilm spelen auto’s, en dan voornamelijk de Aston Martins, een belangrijke rol. Voordat de films überhaupt opgenomen worden komt de geruchtenmolen altijd al op gang. Iets wat ook weer geldt voor de 25ste Bond. Dit keer zouden er drie Astons hun opwachting maken. Twee zijn er al bekend: de Aston Martin DB5 en de originele Aston Martin V8 Vantage. De derde weten we nu ook: de Aston Martin Valhalla.
Informatie
Dit blijkt uit een bericht van This Is Money. Daarin staat dat Daniel Craig de auto gaat besturen in de film die nog steeds geen naam heeft. De schrijver van het artikel beweert dat het informatie is die alleen hij te horen had gekregen tijdens de naamgeving van de Aston Martin Valhalla. Of dat waar is laten we in het midden, maar gezien Andy Palmer, CEO van Aston Martin, het verhaal op Twitter retweette, lijkt er in ieder geval een kern van waarheid in te zitten.
Opvallend aan het hele verhaal is dat de Valhalla nog niet eens in productie is gegaan. De hypercar is nog in de vroege stadia van ontwikkeling. Dit terwijl de film nu al opgenomen wordt. Daarom zal Daniel Craig hoogst waarschijnlijk in een showauto met een tijdelijke aandrijflijn stappen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Faston-martin-valhalla-3.jpg)
1.000 pk
De Aston Martin Valhalla kreeg eerder deze week zijn officiële naam. Voor die tijd ging de auto nog door het leven als AM-RB 003. Uiteindelijk moeten er in 2021 500 exemplaren op de markt komen. Deze krijgen allemaal een hoogtoerige V6 turbomotor met hybride-elementen mee. Daarmee produceert de auto ruim 1.000 pk terwijl hij minder dan 1.350 kilogram zal wegen. Een 0-100 km/h sprint gaat binnen 2,5 seconden en de topsnelheid is nog niet vastgesteld, maar ligt volgens Aston Martin boven de 355 kilometer per uur.
Lees ook:
- Voor je James Bond in deze luxe occasion, maar let op deze aandachtspunten
- Nederlandse overheid verkoopt spionnenauto op veiling, hij kan een behoorlijk bedrag opbrengen
- Van "shaken not stirred" en whisky naar 0.5-bier: Aston Martin draait alcoholkraan dicht
- Afschrijvingsknaller! Dit is een Aston Martin Valkyrie na een jaar nog waard
Ook interessant
-
BYD legt ineens een brandstofmotor in betaalbare hatchback: ‘Eerste Chinese auto die specifiek voor Europa is gebouwd’
-
Crashtest laat zien: nieuwe Tesla Cybertruck blijkt behoorlijk veilig, is hij eindelijk klaar voor Europa?
-
Duik in de prijslijst: dit kost de elektrische Mercedes-Benz GLC in Nederland
-
Tesla komt met racket (300 euro) voor iedereen die te cool is voor padel
-
Auto van het Jaar 2026: deze finalisten zijn échte kanshebbers op de titel
-
Totaalverbod afgeschoten! Brandstofmotor mag in Europa wél verkocht worden na 2035
-
Mega-afschrijving: hyper-exclusieve Bentley is miljoen euro minder waard na vier jaar
-
Nog geen verbod op benzinereclames: ‘Juridisch is het te onzeker’
-
Nieuwe elektrische Renault Twingo voor 20.900 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Spijtig maar nodig: nieuwe Duitse laadpaal moet koperdieven stoppen
-
Porsche voert abrupte koerswijzigingen door: deze auto’s komen toch wel met benzinemotor
-
Hoe kouder het is, hoe goedkoper je tankt: bespaar je echt door in de ochtend benzine te tanken?