BMW Z4 krijgt 500 paarden dankzij Manhart
Denkt u dat 340 pk in een BMW Z4 M40i toch te weinig is voor de cabrio? Dan kunt u vanaf nu ook aankloppen bij de Duitse tuner Manhart. De heren daar pompen het blok graag op naar 500 pk.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmanhart-bmw-z4-500-2.jpg)
De nieuwe BMW Z4 is alweer een tijdje op de markt, maar vanuit de tuningwereld werd er eigenlijk niet naar omgekeken. Een beetje vreemd, want de auto ziet er alles behalve slecht uit. Daarnaast laat het BMW-motorblok onder de kap zich graag wat betrouwbaarheid ontnemen voor wat meer vermogen. Tuner Manhart is de eerste die het aandurfde om de Z4 onder handen te nemen en bouwde hem om tot MHZ 500. En u kunt wel raden waar die 500 voor staat.
Uitgesproken
Manhart pakte naast de zesinlijn onder de motorkap ook het uiterlijk van de auto aan. Daarbij lieten ze zich niet beperken door dingen als smaak of ingetogenheid. De Duitsers kozen ervoor om de Z4 te laten rollen op gigantische velgen, legden hem wat dichter op het wegdek en schroefden een nogal uitgesproken body-kit onder de auto. Om het af te maken koos men voor de nodige gouden strepen. Typisch iets wat we zien bij Manhart.
Helaas ontbreken op dit moment de overige technische gegevens, want Manhart houdt de lippen nog stijf op elkaar over dit model. Ook over een mogelijke prijs wordt niet gesproken. Of dat erg is laten we aan u.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmanhart-bmw-z4-500-1.jpg)
Lees ook:
- Deze prachtige, unieke BMW-occasion heeft een nogal smaakgevoelige kleur
- Waarom BMW na felle kritiek toch vasthoudt aan zeer omstreden verkoopstrategie
- Vergeten BMW-hybride is 30+ jaar oud en nog steeds indrukwekkend: moderne versie kost 10.000 euro
- Veelzijdig, sportief en bloedmooi: Deze occasion is de wens van veel autoliefhebbers
Ook interessant
-
Duitse tuner Brabus verkoopt appartementen en villa’s op eigen eiland, dit kosten ze
-
Heeft dit ding niet veel te weinig vermogen voor een Brabus?
-
Geen cv of diploma: BMW haalt zijn automonteurs van Reddit
-
Mercedes ontkent deal met BMW: ‘We hebben onze eigen motoren’
-
Deze hoogpotige occasion is sportief en kost maximaal 10.000 euro
-
Zo werkt de AI-laadklep van de BMW iX3
-
BMW schrapt schermen: is dit de toekomst van auto-interieurs?
-
Met deze occasion kun je bij een zakenpartner aankomen
-
Deze 20.000 euro kostende occasion is praktisch en rijdt lekker
-
Ben je kaal? Dan is deze speciale BMW voor jou gemaakt
-
Chiptunen: 100 pk meer voor 500 euro, dit is hoe het werkt
-
Gaat Mercedes motoren inkopen bij hun aartsrivaal?