Audi TT S line competition, voor wie de S en RS too much zijn
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FA169906_medium.jpg)
Wie zijn TT graag wat sportiever heeft, maar niet aan de duurdere S of hardcore TT RS wil, is er nu de Audi TT S line competition.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FA169903_medium.jpg)
Audi TT
Eigenlijk bevat de Audi TT S line competition vooral de nodige optische opsmuk. De singleframe-grille, spiegelkappen en diffuser zijn uitgevoerd in hoogglans-zwart, evenals de permanent opstaande achterspoiler. Zwart chroom treft je aan als kleur op de uitlaatpijpjes.
De auto wordt in beperkte oplage gebouwd en staat op 19-inch wielen, die roodkleurige remklauwen verbergen. Als lakkleur is wit, grijs, rood en blauw mogelijk – het klapdak van de TT Roadster is altijd zwart bij de S line competition.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FA169902_medium.jpg)
Interieur
In het interieur vind je S-sportstoelen, een sportstuur en de Audi virtual cockpit. De bekleding is zowel van leer als alcantara. Het met schuim opgevulde dashboard komt uit de TTS.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FA169907_medium.jpg)
S line competition
De Audi TT S line competition bevat de 230 pk-sterke 2,0 liter TFSI-motor en kan besteld worden als voorwielaandrijver met handgeschakelde zesbak of automatische S tronic – of als vierwielaandrijver met S tronic.
Een coupé kost minimaal 41.940 euro, de roadster begint bij 44.340 euro. Dat is flink minder dan de TTS Coupé en Roadster (65.150 euro en 68.950 euro) of de TT RS (87.900 en 90.900 euro), al zijn de prestaties natuurlijk niet helemaal vergelijkbaar.
Lees ook:
Ook interessant
-
Deze auto’s moet je nooit kopen volgens ChatGPT
-
Occasions: 3 comfortabele top-middenklassers voor 15.000 euro
-
Deze zelfgebouwde Saab EX kan van jou zijn, en dat wil je
-
Waarom is LPG zo goedkoop?
-
Lotus-fans opgelet, deze speciale Bac Mono R is alles wat je wil!
-
Deze sportauto kan je rijden van een AOW-uitkering
-
Dit is de Tesla Cybertruck als politieauto, en die kan echt komen
-
Benzine toch niet duurder!
-
Nooit meer een parkeerkaartje kopen: zo werken de 4 bekendste parkeerapps
-
Deze occasion wil je: Peugeot 607, beter dan een BMW 5-serie?
-
Bijna 30 procent van de benzinerijders wil na accijnsverhoging een andere auto
-
Audi stopt met de Q4 e-tron 40, dit is zijn opvolger