Video: Nissan 350Z gaat los in de wilde natuur
De Nissan 350Z is nou niet bij uitstek geschikt om mee te off-roaden. Maar daar trekt deze eigenaar zich helemaal niks van aan. Hij kan zo meedoen aan de Dakar-rally!
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F08%2FNissan-350Z-offroad.jpg)
Nissan 350Z
Rallyrijden met deze sportieve coupé kan op zich prima. Vooral in Nederland gebeurt dat namelijk al jaren, in de Nissan 350Z Challenge. Maar de modificaties die aan dit exemplaar zijn doorgevoerd, gaan wel een stuk verder: deze auto staat flink hoog op z’n poten, op dikke wielen en ballonbanden.
Bovendien is er een bodykit gemonteerd, inclusief bodemplaat die doorloopt tot waar de originele voorbumper was, om de auto te beschermen tegen de ruige omgeving. Het resultaat is een auto waarmee je een hoop lol kunt beleven in de woestenij – en dat doet deze Amerikaanse eigenaar dan ook.
Lees ook:
Ook interessant
-
Met deze betaalbare, elektrische SUV valt Toyota de Volvo EX30 aan
-
Deze Dodge Viper moest voor Amerikaanse belastingbetaler geheim blijven | Sjoerds Weetjes 376
-
Deze Chinese krachtpatser heeft wél een verbrandingsmotor
-
Waarom de elektrische Smart #3 zóveel leuker is dan verwacht
-
Deze betaalbare gezinsauto met enorme actieradius is potentiële verkooptopper
-
De e-3008 is belangrijkste Peugeot in tijden
-
De allereerste Europese turbo-auto is angstaanjagend leuk! De BMW 2002 Turbo (1973)
-
Uw Garage: Ruud heeft een unieke offroad-brandweerauto
-
Zonder de Citroën C2 had DS niet bestaan | Sjoerds Weetjes 375
-
Rijtest Peugeot e-308 SW: helaas bestaat de Opel Astra Electric
-
De meest extreme McLaren ooit, Solus GT | Sjoerds Weetjes 374
-
Dit vinden McLaren klanten absoluut onmisbaar voor de 750S