Snowboarden door New York
Terwijl het kwik hier alweer ruim dubbele cijfers boven nul aangeeft, kampt de Oostkust van de Verenigde Staten met een zware sneeuwstorm. Dat levert gelukkig wel mooie beelden op.
Snowboarden achter een Jeep Wrangler. Foto: Youtube/CaseyNeistatTimes Square, normaal een van de drukste punten ter wereld, ligt er nu verlaten bij. Geen gele taxi’s zover je kunt zien, maar alleen een grote hoeveelheid sneeuw. Achter een Jeep Wrangler met om ieder wiel een sneeuwketting ging Youtuber Casey Neistat een rondje snowboarden door New York.
Het was weliswaar verboden om door de stad te rijden voor niet zakelijke doeleinden, maar de agenten in de video besluiten het snowboarden niet te bestraffen. Sterker nog: de agent geeft aan alleen even te blijven staan zodat het lijkt dat ze een waarschuwing krijgen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Betaalbare coupé-occasions: Alfa Romeo Brera vs. Volkswagen Scirocco
-
Deze Audi R8 ken je nog niet! | Sjoerds Weetjes 451
-
Nederlanders opgelet: krankzinnige supercar rijdt binnenkort door jouw straat
-
De Alpine A390-crossover rijdt écht net als een A110-sportwagen
-
Lynk & Co 08 brengt als PHEV vooral slechtste van twee werelden
-
Deze Aston Martin is de snelste, maar op andere wijze dan je denkt
-
Bart pinkte traantje weg bij eerste rit in zijn Caterham 485S
-
Prijsvechter MG komt met nieuwe Kia EV3-concurrent: de S5
-
Autovisie EV Supertest: deze elektrische auto’s sturen het allerlekkerst
-
De Lucid Gravity is een verrassend goed (en ruim) totaalpakket
-
EV Supertest 2025: dit is de mínst krachtige kandidaat
-
EV Supertest 2025: Abarth 600e zeer kansrijk door unieke feature