Weer opfrisser voor Ford Ecosport
Als er een recent Ford-model is dat de ontwikkelings- en designafdelingen van het merk bezighoudt, is dat de Ford Ecosport wel. De compacte SUV ondergaat binnenkort een restyling, getuige deze foto’s van een deels gecamoufleerd exemplaar. En de Amerikaanse autobouwer had het model al meerdere malen opgewaardeerd.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FFord-Ecosport-Autovisie.nl-3.jpg)
De aanstaande facelift is de grootste binnen de serie modificaties die de Ecosport de afgelopen twee jaar heeft ondergaan. Ford past de styling van de compacte SUV aan, zodat het ontwerp van Fords kleinste softroader aansluit om de modernere gezichten van de Kuga en Edge. De trapeziumgrille wordt in de vernieuwde uitgave nadrukkelijker geaccentueerd.
Hoger niveau
Wat Ford nog meer in petto heeft, is niet bekend. Wellicht zorgt de autobouwer ervoor dat de afwerking en aankleding van het model op een nog hoger niveau wordt getrokken. Nog hoger inderdaad. Sinds de marktintroductie van de Ford Ecosport in Nederland heeft het merk al verschillende malen kwaliteitsverbeteringen doorgevoerd aan de aankleding en afwerking.
Kwaliteitsbeleving
Ford heeft inmiddels aangegeven de Ecosport te snel op de Europese markt te hebben gelanceerd. De auto was weliswaar klaar, maar de kwaliteitsbeleving van het product voldeed nog niet aan die van de Europese smaak. De Amerikanen wilden echter snel profiteren van de enorme vraag naar compacte SUV’s, zodat het snel handelde. Onder andere de afwerking en de rij-eigenschappen waren echter niet wat de Europese consument van een Ford verwachtte.
Roemenië
De vernieuwde Ford Ecosport komt pas volgend jaar op de markt. De fabrikant grijpt de marktintroductie van de aangepaste SUV aan om de productie te verplaatsen. Vanaf 2017 heeft de bouw van de Ecosport in Roemenië plaats, in de fabriek waar nu de B-Max van de band rolt. De huidige exemplaren zien in India het levenslicht.
Foto’s Autovisie
Lees ook:
Ook interessant
-
Honda neemt verlies van 13,5 miljard euro en schrapt plots zijn elektrische auto’s, wellicht was ‘0’ niet de juiste naam
-
Raar! Deze nieuwe Ferrari heeft een ‘spoiler’ ín het interieur
-
Max Verstappen niet enige Nederlander tijdens F1 Shanghai: Esmee (20) – “Ontevreden als ik niet win”
-
BMW-topman: “50.000 mensen bestelden onze nieuwe SUV zonder erin te hebben gereden”
-
Nieuwe motie moet redding zijn voor youngtimers: “Dit zou enorm goed nieuws zijn”
-
Benzine duur door oorlog Iran, maar zo tank je wél goedkoop: “Scheelt 100 euro per 1.000 kilometer”
-
Nieuwe Alpine A110 zou alleen als EV komen: “We werken nu toch aan brandstofmotor”
-
Duik in de prijslijst Hyundai Nexo: dit kost de waterstofauto in Nederland
-
Geen busje, maar ‘grand limousine’! De Mercedes VLE is een rijdende huiskamer en bioscoop in één
-
Vijf cilinders, instelbare schroefset en 400 pk: competition limited is Audi RS 3 voor fijnproever
-
Jutta Leerdam krijgt peperdure G-Klasse van vriend Jake Paul, dit kost haar tweede auto
-
Mercedes gaat nieuw platform bouwen met techniek van het Chinese Geely
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FFord-Ecosport-Autovisie.nl-1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FFord-Ecosport-Autovisie.nl-2.jpg)