Voyah maakt de Free ineens veel goedkoper
Het Chinese merk Voyah maakt de Free ineens een stuk goedkoper. De grote luxe-EV is nu te verkrijgen vanaf 59.995 euro.
De kans is groot dat je nog nooit een Free op de weg hebt zien rondrijden. Inmiddels staan er in Nederland slechts 18 exemplaren op kenteken. Het is ongetwijfeld niet de start waar moederfabrikant Dongfeng op gehoopt had. Gaat dat met een prijsverlaging wel lukken?
De Voyah Free
De Voyah Free (zie hier onze rijtest) kent veel goede concurrenten. Dat is overigens niet de enige reden dat er weinig van het model verkocht zijn. Hij heeft een onbekende naam en loopt wat design en afwerking betreft niet voorop. Ook de techniek is allesbehalve baanbrekend. Zo kan hij tot maximaal 100 kW snelladen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F04%2FVoyah-Free-31-van-33.jpg)
Dit alles hangt natuurlijk samen met een ding: zijn prijs. Met flinke korting hoopt Voyah ongetwijfeld dat de Free beter verkoopt.
Alle versies even duur
De vanafprijs van de Voyah Free daalt met ruim 6.000 euro. Opvallend is dat de verkoopprijs van het ‘flagship model’, de rijkst uitgeruste uitvoering, ook 59.995 euro bedraagt. Deze versie heeft opties als een panoramadak en 10-delig speakersysteem.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2FVoyah-Free-318-Plug-in-hybride-PHEV-EV-elektrische-auto-2.jpg)
Welke versie je ook kiest, de Voyah Free heeft twee elektromotoren die goed zijn voor 489 pk. Deze zijn gekoppeld aan een 106-kWh accupakket waarmee je volgens de WLTP-meetmehtode 500 kilometer ver komt. Daarbij beschikt de Chinese EV over luchtvering en mag hij tot 2.000 kilogram trekken. Is de korting genoeg om de verkoopcijfers op te krikken?
Lees ook:
Ook interessant
-
Nieuwe Donkervoort P24 RS: “Sommigen kiezen voor 250.000 euro aan opties”
-
Dikke onvoldoende! Deze onbetrouwbare auto kun je beter niet kopen, zegt Consumentenbond
-
Van de range van elektrische auto’s blijft in de winter niks over! Deze test bewijst het
-
Jaguar is bang dat zijn nieuwe luxe-EV afschrijft als een malle! Dealers vrezen voor de oplossing
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FStijn-Kuster1703-e1720450327879.jpg)