Touring Superleggera stelt vertegenwoordiger aan
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2FIMG_8837.jpg)
De Autosalon van Genève in maart vormt al sinds jaar en dag de openbare showroom voor de bijzondere modellen van Carrozzeria Touring Superleggera. Geïnteresseerden in de handgeklopte modellen kunnen vanaf heden ook dichter bij huis hun keuze bepalen.
Het Italiaanse bedrijf heeft een dealer voor België en Luxemburg aangesteld. De vertegenwoordiger van Carrozzeria Touring Superleggera bedient echter ook de Nederlandse geïnteresseerden. Het betreft de Ginion Group. Geen onbekend bedrijf in België, want het merk vertegenwoordigt bij onze zuiderburen McLaren, Ferrari, Pininfarina, BMW en Mini, hoofdzakelijk rondom Brussel. Ginion was ook kortstondig McLaren-dealer voor Nederland. De onderneming brengt het dealerschap van de carrosseriebouwer onder in de zetel van Rolls-Royce, die gevestigd is in Overijse.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Ftouring_sciadipersia-e1578662871777.jpg)
Bezoek Ginion
“Onze directrice Alexandra Camby ontvangt geïnteresseerden bij onze Rolls-Royce-vestiging, maar het is ook mogelijk om de clientèle thuis te bezoeken of af te spreken tijdens een evenement”, zo laat de woordvoerster van de Ginion Group desgevraagd weten.
Autosalon van Brussel
Carrozzeria Touring Superleggera heeft een select modellengamma, waarbij de verschillende types in gelimiteerde series worden vervaardigd. Op de Autosalon van Brussel, die nog tot en met 19 januari in het Brussel Expo wordt gehouden, schittert de Touring Sciàdipersia Cabriolet. Afgelopen maart debuteerde de auto op de Autosalon van Genève. Hij deelt zijn architectuur met de Maserati GranCabrio, maar de aankleding van het exterieur en interieur zijn totaal aangepast. Van de versie zullen maximaal 15 stuks het levenslicht zien. De open variant komt naast de eerder gepresenteerde coupé in het programma.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Ftouring-flying-star-s.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2FTouring-8C-Disco-Volante--e1578662785396.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Ftouring-berlinetta-lusso-e1578662815214.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Ftouring_berlinetta_lusso_2-e1578662829537.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Ftouring_sciadipersia-e1578662871777.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Fpouring-bellago-s.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F01%2Ftouring-bellago-s.jpg)
Mini Superleggera
De carrosseriebouwer presenteerde eerder een shooting brake-versie van de Maserati Quattroporte en Bentley Continental GT, een gelimiteerde Berlinetta Lusso op basis van de Ferrari 612 Scaglietti en de Disco Volante op basis van de Alfa Romeo 8C. Voor Mini maakte Touring eenmalig de Mini Superleggera, een spetterende tweezits roadster.
Lees ook:
Ook interessant
-
Porsche 911 GT3 RS ontwikkeld als racewagen met kenteken
-
Bugatti Type 57 Roadster Grand Raid niet zonder reden op geboortegrond
-
Duik in de prijslijst: de nieuwe Honda Civic
-
Lamborghini deponeert naam Revuelto
-
Elektrische Tesla Roadster krijgt concurrentie van Polestar 06
-
Komt de BMW M1 terug als elektrische supercar?
-
Na bijna 60 jaar is de bijzondere Volkswagen Kever-buggy terug
-
Het verkeer is verantwoordelijk voor de meeste ‘hufterboetes’
-
Aston Martin DBR22 is eerste van twee V12-roadsters voor Pebble Beach
-
Uitverkochte Bentley Mulliner Batur laat zich zien
-
Deze one-off Porsche 911 uit Taiwan is voor het goede doel
-
Waaghals neemt GP2-auto mee op Tsjechische snelweg!