Sneak preview Autovisie Magazine editie 17
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F08%2FSP-template-AV17-edit.jpg)
Hij ligt sinds vandaag weer in de rekken, een nagelnieuw nummer van Autovisie Magazine. De tweewekelijkse versnapering voor liefhebbers van alles met vier wielen is gevuld met te veel om op te noemen. Daarom hieronder drie monstertjes om alvast van te proeven.
Test: Audi R8 – King of cool
Met een briljant klinkende V10 eist de nieuwe Audi R8 een stoel op aan de vip-tafel van de supercars. En die krijgt hij.
“Ik kan u verzekeren dat de V10 hartverscheurend mooi klinkt”
Reportage: Bloodhound SSC
Andy Green (53), de Royal Air Force-piloot die bezield kan vertellen over zijn Bloodhound SSC, komt over als intelligent en nuchter. Maar moet je niet een beetje gek zijn om jezelf te laten vastbinden in een landraket die 1600 km/h gaat?
“We krijgen vast honderdduizenden Youtube-hits bij een crash”
Reportage: Vooroorlogse helden
In de hype die klassiekers uit de jaren vijftig tot en met zeventig nu zijn, zou je het bijna vergeten. Er bestaat meer. En weinig daarvan is spannender dan auto’s van voor de Tweede Wereldoorlog.
“Zonder humor moet je niet aan zo’n auto beginnen”
Test: Opel Karl versus Skoda Citigo
De Opel Karl noemden we na de eerste rij-indruk een van de beste modellen uit zijn klasse. Houdt dat statement stand na een confrontatie met de lijstaanvoerder uit het segment?
“Qua interieur spurt de Karl naar de top van deze klasse”
Lees ook:
Ook interessant
-
Ferrari bezig met Tesla Roadster-achtige ‘raketten’
-
Nederlandse overheid verkoopt Volkswagen Polo GTI
-
Dit zijn de 10 meest teleurstellende auto’s volgens Amerikaans onderzoek
-
BMW is bezig met geursproeiers onder het logo
-
Duik in de prijslijst: Peugeot 408, wat kost de bijzondere Fransoos?
-
F1-simulator in privéjet Verstappen: zoveel uren extra kan hij trainen
-
Lamborghini zwaait de V12 uit met de Invencible en Auténtica
-
Wordt dit de nieuwe Tesla Model 3 hatchback?
-
De zevenzits SUV van Porsche is nog groter dan de Cayenne
-
Dit is hoe Nederlands bedrijf TomTom nog meer dan een half miljard omzet draait
-
Deze Bugatti Chiron Profilée is de duurste nieuwe auto ooit geveild
-
Zo had de BMW M4 er af fabriek uit moeten zien