Mercedes-Benz C-Klasse coupé en cabrio ook in het nieuw
De Mercedes-Benz C-Klasse sedan en Estate hebben een nagenoeg onzichtbare facelift gekregen, dus is het alleen maar logisch dat de coupé en cabriolet volgen. Het grootste nieuws bevindt zich dan ook onder de carrosserie.

Eerst toch even over de uiterlijke aanpassingen. Die hebben te maken met de koplampen, de achterlichten, de grille en het bumperwerk, maar je moet het oude model ernaast zien om te kunnen ontdekken wat er is veranderd. Led-koplampen zijn nu standaard en uiteraard zijn er nieuwe wielen en carrosseriekleuren beschikbaar. In het interieur krijgen alle gefacelifte C’s grotere digitale schermen mee.
EQ Boost
In het vooronder is nu plaats voor een aantal nieuwe viercilinders. De eerste ligt in de C 200 en is een 1,5 liter turboblok dat is voorzien van EQ Boost, oftewel elektrische ondersteuning. De motor levert 184 pk en 280 Nm. Verder is er een C 220d. Die variant wordt nu aangedreven door een 2,0 liter turbodiesel (was 2,2 liter) met 194 pk en 400 Nm.
AMG C 43
De enige andere motorisering voor de C-Klasse coupé en cabriolet is voorlopig de Mercedes-AMG C 43. Deze produceert nu 390 pk (was 367 pk) bij een gelijkblijvend koppel van 520 Nm. De gefacelifte C-Klasse coupé en cabriolet komen in juli op de markt, waarna er nog meer motorvarianten komen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Politievlogger deelt foute tip die je boete van 320 euro kan opleveren: “Dit moet hij rechtzetten”
-
“Japanners, die ooit de Europese markt veroverden, kijken nu toe hoe de Chinezen dat kunstje herhalen”
-
Genesis-modellen dit jaar nog in Nederland, maar pas vanaf 2027 zijn het geen luxe Hyundai’s
-
F1-coureur (19) crasht met 300.000 euro kostende Mercedes, enkele dagen nadat hij deze ophaalde
-
Wat betekent dit groene bord op een parkeerplaats?
-
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mercedes-Benz GLB in Nederland
-
Na bijna 10 jaar is hier het eerste beeldmerk van de Tesla Roadster, maar dat valt behoorlijk tegen
-
Dit is de snelle auto van Olympisch kampioen Jutta Leerdam, en dit kost hij in Nederland
-
AMG-CEO geeft toe dat viercilinder in Mercedes C 63 een misser was: “Ze worden uit productie genomen”
-
De goedkoopste auto van Nederland is plots veel beter geworden: eindelijk een serieuze optie?
-
Zou je hier een half miljoen euro voor betalen? Elektrische Ferrari heeft kaal retrodashboard
-
Tesla heeft gigantisch imagoprobleem in Duitsland: “Driekwart brandt zijn vingers er niet aan”
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F11_mercedes-c-klasse-coupe-cabriolet-2018.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F1_mercedes-c-klasse-coupe-cabriolet-2018.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F14_mercedes-c-klasse-coupe-cabriolet-2018.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F26_mercedes-c-klasse-coupe-cabriolet-2018.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F15_mercedes-c-klasse-coupe-cabriolet-2018.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-amg_c_43_4matic_coupe_123.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-amg_c_43_4matic_coupe_150.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-amg_c_43_4matic_coupe_253.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-amg_c_43_4matic_coupe_506.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-amg_c_43_4matic_coupe_826.jpg)