Maserati Ghibli Ribelle is tegen de gevestigde orde
Deze Maserati Ghibli Ribelle is een ‘rebel with a cause’. Want zijn doel is om tweehonderd potentiële kopers lekker te maken met zijn opvallend zwarte outfit met rode details.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fghibli-ribelle1.jpg)
De Ghibli Ribelle (Italiaans voor ‘rebel’) is uitgevoerd in de kleur Nero Ribelle en rolt op zwarte 19 inch lichtmetalen wielen met enkele rode spaken. In het interieur zet Maserati dat thema door met een dashboard en sportstoelen in rood en zwart, zwarte deurpanelen, een rode armsteun en een zwart, met leer bekleed stuur. Optioneel zijn onder meer adaptieve matrix-led koplampen en een Harman Kardon-audiosysteem.
Vanaf oktober leverbaar
Maserati bouwt niet meer dan tweehonderd exemplaren van de Ghibli Ribelle. Het model is leverbaar met een 275 pk sterke V6 turbodiesel of met een twinturbo zescilinder benzinemotor (met 350 pk of 430 pk). De Maserati Ghibli Ribelle is vanaf oktober leverbaar. Wat hij in Nederland gaat kosten, is nog niet bekend.
Lees ook:
Ook interessant
-
Genesis-modellen dit jaar nog in Nederland, maar pas vanaf 2027 zijn het geen luxe Hyundai’s
-
F1-coureur (19) crasht met 300.000 euro kostende Mercedes, enkele dagen nadat hij deze ophaalde
-
Wat betekent dit groene bord op een parkeerplaats?
-
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mercedes-Benz GLB in Nederland
-
Na bijna 10 jaar is hier het eerste beeldmerk van de Tesla Roadster, maar dat valt behoorlijk tegen
-
Dit is de snelle auto van Olympisch kampioen Jutta Leerdam, en dit kost hij in Nederland
-
AMG-CEO geeft toe dat viercilinder in Mercedes C 63 een misser was: “Ze worden uit productie genomen”
-
De goedkoopste auto van Nederland is plots veel beter geworden: eindelijk een serieuze optie?
-
Zou je hier een half miljoen euro voor betalen? Elektrische Ferrari heeft kaal retrodashboard
-
Tesla heeft gigantisch imagoprobleem in Duitsland: “Driekwart brandt zijn vingers er niet aan”
-
Bestuurder krijgt ruim 1.000 euro boete bij snelheidsovertreding van 7 km/h, hoe kan dat?
-
Deze vier snelle liefhebbersauto’s koop je nu voor het geld van een Polo
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fghibli-ribelle3.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fghibli-ribelle1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fghibli-ribelle2.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fghibli-ribelle4.jpg)