Amerikaanse drifter doet hele Nordschleife dwars
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fford-mustang-nordschleife.jpg)
Wees niet bang, dit is niet weer een ‘merk X heeft het X-record op de Nordschleife gebroken’-bericht, want met zijn ronde door de ‘groene hel’ wint Vaughn Gittin Jr. zeker geen snelheidsprijzen. Hij deed de hele ring dwars!
Liefhebbers kennen Vaughn Gittin Jr. (is er een Amerikaansere naam dan dat?) ongetwijfeld van zijn driftvideo’s en van RTR Vehicles, het bedrijf waarmee hij Ford Mustangs ombouwt. Deze muscle car is er daar een van. Het 900 pk sterke apparaat is speciaal ontwikkeld voor het betere rookwerk en dat laat Gittin Jr. duidelijk zien in bijgaande video.
Voor deze ene keer dan
De Amerikaanse drifter laat het zo gemakkelijk lijken, maar dat is het ongetwijfeld niet. De Nordschleife is ruim 20 kilometer lang en kronkelt zich in 73 bochten (33 naar links en 40 naar rechts). Gittin Jr. neemt niet alleen die dwars, maar ook de lange rechte stukken. Normaal gesproken zwaar illegaal op de ring, maar vooruit… voor deze ene keer toegestaan.
Lees ook:
Ook interessant
-
Meer dan 50% van de Nederlanders overweegt geen Chinese elektrische auto
-
Deze goedkope elektrische sportwagen koop je voor het geld van een Golf
-
Mercedes-AMG verliest langzaam zijn cilinders: de nieuwe GLC Coupé 43 en 63
-
Dit is de duurste elektrische occasion van Nederland
-
De toekomstige Nissan Micra als hot hatch!
-
Is de 911 S/T de duurste, puurste en lichtste Porsche?
-
Je raadt nooit de motor van deze caravan/camper-Volkswagen T1
-
Vaak krassen op je auto? Deze optie voorkomt ze, aldus Elon Musk
-
‘Goedkope’ Chinese concurrent Mercedes G-klasse kan varen!
-
De allereerste hybride is zuinig en koop je voor minder dan een elektrische fiets
-
Kabinet trekt 125 miljoen uit voor waterstof, dit zijn de plannen
-
Review SsangYong Torres – Te bestellen als je ‘m echt wil hebben