Tweede Lamborghini Huracán Polizia voor Italiaanse politie
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fhuracan-politie-2017-10001.jpg)
In om de zoveel tijd terugkerend agendanieuws: De Italiaanse politie heeft weer een Lamborghini in ontvangst genomen. Nou had het korps sinds 2015 al een Huracán Polizia, dus nu heeft het er twee.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fhuracan-politie-2017-10002.jpg)
De eerste Huracán Polizia doet dienst in Rome en deze gaat aan de slag in Bologna. Hij wordt ingezet voor normale politietaken, maar ook voor het spoedtransport van transfusiebloed en donororganen, waarvoor hij uiteraard zijn 610 pk sterke atmosferische V10 achter de hand heeft.
“Hij wordt ingezet voor het spoedtransport van transfusiebloed en donororganen”
Voor zijn politietaken is de Huracán Polizia uitgerust met zwaailichten (uiteraard), een brandblusser (voor de Lambo zelf?), een standaard VHF-radio, een computer, opnameapparatuur, een pistoolholster, een defibrillator en een speciale koelkast in de bagageruimte voorin (voor donororganen).
LEES OOK: NIEUWE LAMBORGHINI HURACÁN PERFORMANTE IS EEN HYPER-SUPERCAR
De politie nam gisteren de tweede Huracán Polizia in ontvangst. Daarbij overhandigde Lamborghini-directeur Stefano Domenicali een Gallardo Polizia uit 2009 aan het museum van de Italiaanse snelwegpolitie. De Gallardo stond eerder in het Lamborghini-museum.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fhuracan-politie-2017-10005.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fhuracan-politie-2017-10000.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fhuracan-politie-2017-10005.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fhuracan-politie-2017-10000.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Hier zit de ‘geheime’ kluis in de Ford Explorer
-
Autovisie Kennisquiz: opmerkelijke politieauto’s
-
Je raadt nooit hoe extreem veel duurder occasions van Audi zijn geworden
-
Waarom deze klassieke lelijkerd bijna 350.000 euro kost
-
De Ford Capri komt terug! Maar niet zoals jij zou willen…
-
Volkswagen-diesel gehad? Dit is hoeveel compensatie je moet krijgen
-
Hoe Ford 3 miljard dollar verliest op de populairste auto van Amerika
-
Je elektrische auto draadloos opladen kan sneller dan je denkt
-
Gaat Genesis Tesla in Europa verslaan met een nieuwe elektrische auto?
-
Eigenaren elektrische auto niet meer bang voor lege accu
-
Volkswagen neemt afscheid van legendarisch model
-
Dit is hoe sommige flitspalen kunnen zien of je gedronken hebt