Nieuwe Renault Mégane R.S. verschuilt zich onder doek
Renault Sport doet een Sally Field’tje met het video-equivalent van “You like me, right now, you like me”. Het submerk van Renault is verguld met een miljoen Facebook-likes en gunt ons daarom een glimp van de aankomende Mégane R.S..
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fmegane.jpg)
Wat zien we? Weinig! Een Renault Mégane R.S. onder een autoboerka met erboven de tekst ‘Coming soon 2017’ (wat september wordt). De hot hatch heeft zijn verlichting aan, dus zijn de mistlampen in het blokjesmotief van Renault Sport zichtbaar (precies zoals de huidige Clio R.S. ze ook heeft).
LEES OOK: SEXY, SNEL, ELEKTRISCH – RENAULT ZOE E-SPORT CONCEPT
De sterkste variant van de vorige Mégane RS – de 275 Trophy-R – kwam tot een vermogen van 275 pk, dus zal de nieuwe waarschijnlijk spierballen met een omtrek van 300 pk krijgen, wederom uit een viercilinder turbomotor.
Lees ook:
Ook interessant
-
Volvo EX60 (2026): 800 kilometer range en behoorlijk snel laden!
-
Marcel (54) wilde weer een Amerikaanse auto, maar wel een met vleugels
-
Een half miljoen voor twee BMW’s?! Alle highlights van InterClassics 2026
-
Deze Ferrari 849 Testarossa is helemaal geen Testarossa | Sjoerds Weetjes 488
-
Man in Ford Transit probeert supertraag te vluchten voor Nederlandse politie, hoeveel heeft hij gedronken?
-
Elektrische luxeauto’s nu al spotgoedkoop als occasion: slimme keuze?
-
Waarom we al 7 jaar op Aston Martin Valhalla wachten | Sjoerds Weetjes 486
-
Is deze Mazda CX-6e het betere alternatief voor de Tesla Model Y?
-
Henny (72): “Ik heb de enige Brixner Rennspider in Nederland”
-
Achter de schermen bij Sjoerds Weetjes: door de ‘heilige hallen’ van Audi en BMW
-
Ons oordeel na 12.000 kilometer in de Volkswagen Golf 1.5 eHybrid
-
Zo ging het er achter de schermen aan toe bij Sjoerds Weetjes in 2025