Lamborghini legt naam Aventador S vast
De bijna zes jaar oude Lamborghini Aventador krijgt volgend jaar een update en gaat dan mogelijk Aventador S heten. Want dat is de aanduiding die Lamborghini recent bij de European Union Intellectual Property Office heeft laten vastleggen.
Het merk met de stier heeft het Aventador S-logo op 18 november gedeponeerd. Dat het op de gefacelifte Aventador geplakt gaat worden, is zeer waarschijnlijk. In het verleden heeft Lamborghini vaker de S gebruikt om ‘verbeterde’ versies van zijn modellen aan te duiden, zoals de Miura P400S en de Countach LP400 S.
“De aangescherpte Aventador wordt begin volgend jaar voorgesteld”
De aangescherpte Aventador wordt begin volgend jaar aan het publiek voorgesteld. Aan de hand van spionagefoto’s kunnen we zien dat de supersporter een agressiever ogende achterdiffuser krijgt, bumperwerk met meer koelopeningen en een andere uitlaat. Het spreekt voor zich dat Lamborghini weer wat meer vermogen uit de 6,5 liter V12 van de Aventador peutert.
LEES OOK: LAMBORGHINI AVENTADOR MIURA HOMAGE EERT GROOTVADER
Momenteel produceert de Aventador LP700-4 (die niet meer te bestellen is) een vermogen van 700 pk en 690 Nm koppel. Daarmee gaat hij in 2,9 seconden van stilstand naar 100 km/h en haalt hij een topsnelheid van 350 km/h. De 750 pk sterke Aventador LP750-4 SuperVeloce snoept 0,1 seconden van de sprinttijd af, maar houdt dezelfde V-Max.
Lamborghini Aventador LP700-4
Lamborghini Aventador LP750-4 SuperVeloce
Lees ook:
Ook interessant
-
Chinees? Welnee, de betaalbaarste Polestar komt gewoon uit Europa
-
Hè hè! Toyota heeft eindelijk door dat bZ4X een slechte naam is
-
Deze auto’s komen in 2025 nieuw op de markt (deel 5)
-
De beste 9 Europese SUV’s: stijl, prestaties en veelzijdigheid
-
Deze Volkswagen had eigenlijk een Cupra willen zijn
-
Deze auto’s komen in 2025 nieuw op de markt (deel 4)
-
Extreemste Skoda Citigo is een diesel om Porsches mee te pesten
-
Duik in de prijslijst: dit kost de MG 3 inclusief opties
-
Vraag Porsche Taycan stort in, brandstofmodellen juist populair
-
Elektrische auto kopen? Bij MG krijg je nu duizenden euro’s korting
-
Zou jij miljoenen dollars betalen voor deze speciale Saleen S7?
-
Dure auto’s in LA worden met grof geschut uit de weg geruimd