Deze Porsche 964 RS klinkt als perfectie
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F08%2FPorsche-header.jpg)
De jank van deze Porsche 911 gaat door merg en been. Eigenaar Alexander Bermudez gebruikt deze tot Carrera RS omgebouwde 964 Carrera 2 waar hij voor gemaakt is: rijden.
Alexander, fotograaf van professie, was helemaal niet op zoek naar een auto als de 964 Carrera RS, maar toen een vriend hem liet proeven van de snelheid van deze Porsche – ook wel The Growler genoemd – was hij meteen verkocht. De 964 is helemaal volgens Porsches Rennsport-filosofie opgebouwd, wat zich vooral vertaalt in lichtheid (de auto heeft geen airco, cd-speler of stuurbekrachtiging). In totaal is de auto 180 kilo lichter dan zijn standaard evenknie.
“Hoe dichter je bij het grensbereik komt, hoe comfortabeler de auto wordt”
Toch is de auto volgens Alexander niet té rauw. “Hij geeft je alleen die rauwheid als je erom vraagt. Hoe dichter je bij het grensbereik komt, hoe comfortabeler de auto wordt, want hij vertelt je precies wat er gebeurt.”
Lees ook:
Ook interessant
-
Tesla Roadster valt in het niet bij Nissan Max-Out cabrio
-
Occasions opnieuw duurder, maar kopers willen niet meer betalen
-
Toyota komt met bijzondere elektrische bakfiets
-
Skoda Enyaq RS iV breekt twee wereldrecords voor driften
-
Dit is hoeveel elektrische auto’s er daadwerkelijk in Europa worden verkocht
-
Dit zijn de 5 populairste nieuwe auto’s van het moment
-
Duik in de prijslijst: NIO ET5 – moet Tesla zich zorgen maken?
-
Mazda laat gloednieuwe CX-90 zien, de krachtigste tot nu toe
-
Dit is hoe lang je schadevrij jaren geldig zijn
-
Subaru Solterra en Toyota bZ4X krijgen broodnodige update
-
Word de stijlvolste aannemer van Nederland met deze Jaguar-pickup
-
Nederlandse overheid verkoopt Mercedes-Benz S 500