Autovisie Vlog: Reportage Cadillac ATS-V Coupé vs Ford Mustang GT 5.0 V8
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F06%2FCadillac-ATS-V-Coupe-vs-Ford-Mustang-V8.jpg)
De Cadillac ATS-V Coupé en Ford Mustang GT 5.0 V8 hebben zich aangepast aan de wensen van de Europese koper. De Cadillac door een twinturbo V6 en de Ford door een moderne achteras. Maar zijn het daardoor nog echte muscle cars, waarmee je goed kunt driften, burn-outs maken en strepen trekken? Autovisie-testredacteur Peter Hilhorst licht in deze Autovisie Vlog alvast een tipje van de sluier op. Het complete verhaal lees je vanaf donderdag 16 juni in Autovisie magazine!
Nu in Autovisie magazine
De laatste editie van Autovisie Magazine is te downloaden via de Autovisie magazine iOS app of via de Android app (losse edities zijn gratis te downloaden voor abonnees).
Lees ook:
Reageer op artikel:
Autovisie Vlog: Reportage Cadillac ATS-V Coupé vs Ford Mustang GT 5.0 V8
Ook interessant
-
De Opel Corsa is jarig! Deze speciale versies wil je…
-
Vijf vragen aan: Peter Gillis (Massa is Kassa), realityster en autoliefhebber
-
Rijk Mengsel: gadgets voor jouw roadtrip deze zomer
-
Autovisie Kennisquiz: bijzondere cabrio’s
-
Vijf exemplaren van de McLaren P1 Spider
-
Mercedes-Benz EQXX verbreekt z’n eigen record
-
Nog een Europese Ford-fabriek dicht
-
Toyota bZ4X is nog niet op de weg, maar nu al teruggeroepen
-
Goed nieuws voor kopers BMW M2
-
Deze Bugatti is wél betaalbaar
-
Deze occasion wil je: vijfcilinder Lancia Lybra, echte schoonheid zit van binnen
-
Met dit 2000 pk elektrische Ford-busje zijn pakketbezorgers écht snel