Autoclubs: Mercedes-Benz R/C 107 Club Nederland
De oudere jongere kent vast nog wel de vuurrode Mercedes SL waarmee Bobby Ewing in de TV-serie Dallas over het scherm scheurde. Dat was er een uit de zogenaamde R107 reeks. De wat langere SLC coupé met achterbank kreeg de interne benaming C107. Beide modellen worden vertegenwoordigd door de Mercedes-Benz R/C107 Club Nederland.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F03%2FSL-in-Rdam-002-e1425565883542.jpeg)
De club is in 1998 opgericht en telt momenteel rond de 300 leden. Het doel van de vereniging is door gezamenlijke inspanning het Mercedes-Benz Type R/C 107 in stand te houden en de eigenaren met elkaar in contact brengen. Anders gezegd, de club behartigt de belangen van de leden als het gaat om het rijden, rijdend houden en onderhouden van de R/C 107. Hiertoe organiseert men onder meer toerritten en sleuteldagen. Maar ook staat zo nu en dan een bezoek aan een museum of fabriek op het programma.
Het lidmaatschap biedt veel voordelen: zoals bijvoorbeeld deelname aan toerritten en sleuteldagen, korting op een oldtimerverzekering. De MB 107 Club is voorts aangesloten bij de MBAC, de overkoepelende Mercedes club. Dat betekent dat u ook kunt deelnemen aan de MBAC evenementen en dat u regelmatig het prachtige internationale blad “Mercedes-Benz Classic” ontvangt. Tevens ontvangt u het Nederlandstalige Mercedes Magazine. Ook heeft u recht op korting op onderdelen en werkzaamheden bij de Mercedes-Benz Classic Partners. U krijgt korting op oldtimertaxaties, autobekleding en aircoreparaties. Alle voordelen die u met uw lidmaatschap kunt krijgen, kunt u vinden op de website onder “Clubvoordeel”. De kosten van het lidmaatschap bedragen slechts € 62,50 per jaar. Indien u zich aanmeldt na 1 juli, dan betaalt u € 31,25 voor de rest van het lopende jaar.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F03%2FDSCF3021-e1425565898378.jpeg)
Meer weten? klik hier voor de website van de MB R/C 107 Club.
Lees ook:
Ook interessant
-
32 procent meer bestuurders gepakt voor rijden onder invloed van drugs en medicijnen
-
Krankzinnige Mercedes lijkt een ChatGPT-creatie, maar deze 800 pk-sterke klassieker rijdt echt rond
-
Worden occasions in 2026 goedkoper? Dit laat de prijsindex zien
-
Hyundai heeft bedenkingen bij waterstof: “Heeft het potentie in de nabije toekomst? Niet echt”
-
Opnieuw moeten 225.000 Stellantis-rijders auto laten staan wegens gevaarlijke fout
-
Twee ufo’s en een raket: dit museum verkoopt een aantal bizarre klassieke auto’s
-
Onbekendheid grootste uitdaging voor Genesis: “Misschien denken mensen dat we Chinees zijn”
-
“Touchscreens horen niet in auto’s!” Zegt de man die touchscreens populair maakte
-
Grootste verlies sinds 2008! Bij dit automerk gaat op het moment weinig goed
-
Dronken man stapt na 8 glazen alcohol op passagiersstoel en laat auto zelf naar huis rijden
-
Sportieve Magma-lijn van Genesis voor Europa ontwikkeld: “Premiumklanten verwachten hier een performancelabel”
-
Ferrari brengt zeldzame gouden en zilveren munten uit vanaf 350 euro: geen zekere investeringen