Te koop: 800 pk sterke Lamborghini Huracán van Jon Olsson
Skiër Jon Olsson verslijt supercars zoals sommige mensen onderbroeken verslijten. De Zweed had eerst een Lamborghini Gallardo, toen een Murciélago en daarna een Audi R8. Sinds een paar maanden rijdt hij in een Lamborghini Huracán (met skibox uiteraard), maar daar wil hij nu ook alweer vanaf.
Dus, mocht er hier iemand zijn die 250.000 euro in zijn zak voelt branden… Sla toe! Want de Huracán van Olsson is eigenlijk best een koopje. De skiër en social media-persoonlijkheid kocht zijn Lambo naar eigen zeggen voor 350.000 euro. Niet omdat hij helemaal los ging op de optielijst, maar omdat hij zijn Italiaanse supersporter danig liet verbouwen. Zo kreeg de atmosferische 5,2 liter V10 van de Huracán gezelschap van een supercharger – waardoor de krachtbron niet langer 610 pk levert, maar 800 pk – en ademt hij extra luid door een uitlaatsysteem van Akrapovic.
LEES OOK: LAMBORGHINI AVENTADOR DOCKING STATION KOST 25 MILLE!
Volgens Olsson is zijn Lamborghini nog als nieuw. En dat geloven we graag, want sinds oktober vorig jaar heeft hij slechts 3800 kilometer op de digitale teller gezet. Waarom de Huracán dan weg moet? Omdat er een vierzitter moet komen, aldus Olsson. Een vierzitter die hij overigens al had, maar die hij verkocht aan een Nederlander. Helaas werd die 950 pk (!) sterke Audi RS6 DTM in Amsterdam gestolen en later uitgebrand teruggevonden. Onze eigen Werner Budding heeft er nog mee gereden. Dus gelukkig hebben we de video nog.
Lees ook:
Ook interessant
-
Ford Kuga-bestelling cancellen? Dit is de Dacia Bigster
-
Conclusie na 16.500 km: de BMW i5 is een goede EV én 5-serie
-
Is deze Ferrari vernoemd naar topless fotomodel of juist niet? | Sjoerds Weetjes 443
-
Elektrische auto stil? Deze nieuwe BMW maakt superveel herrie
-
Mitsubishi Outlander PHEV krijgt het moeilijker dan z’n voorganger
-
Krankzinnig! Deze nieuwe Renault 5 Turbo 3E komt er echt
-
Afschrijvingsknallers! Bentley Flying Spur vs. Volkswagen Phaeton
-
Uw Garage: de Volvo 164 van Coen is een luxueuze directiewagen
-
Tesla Model Y is Chinese concurrentie nog steeds te slim af
-
Elektrische Mercedes CLA heeft bijna 800 kilometer range
-
Video: Jaguar Type 00 voor het eerst rijdend te zien
-
Offroaden met Dacia Duster gaat fout! Uren vast in modder