Kijken: Akira Nakai bouwt Rauh-Welt Begriff Porsche
De opgepompte Porsches van Akira Nakai zijn allang geen onbekende meer bij Autovisie. Zegt Rauh-Welt Begriff je toch niets – of wil je gewoon van dit fenomeen genieten? Dan is deze documentaire een aanrader.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F08%2Fgp13tjrmk2e4ntqhthsk.png)
Rauh-Welt Begriff
We hebben aandacht besteed aan de tot de verbeelding sprekende creaties van deze Japanse Porsche-tuner. Onlangs was hij in Philadelphia om wederom een klassieke 911 te verbouwen, nota bene het eigendom van een 22-jarige jongen.
Deze documentaire brengt prachtig in beeld wat erbij komt kijken wanneer een Porsche in originele staat getransformeerd wordt tot Rauh-Welt-auto. Puristen zullen wellicht even schrikken. Het resultaat mag in elk geval indrukwekkend genoemd worden – en dat geldt zowel voor de auto als de documentaire, die zelfs genomineerd is als ‘Beste documentaire’ voor het London Motor Film Festival.
Lees ook:
Ook interessant
-
Uw Garage: Gerda maakte haar Ford Capri na een ongeluk en jaren stilstaan weer rijdend
-
Op vakantie met een Ferrari, zo doe je dat! | Sjoerds Weetjes 351
-
Wordt deze Volvo EX30 de bestverkochte auto van 2024?
-
Waarom deze 1.000 pk Ferrari SF90 Spider alle Tesla’s en Lucids overtreft!
-
Waarom de eerste Mini Countryman spraakmakend was | Sjoerds Weetjes 350
-
Kan een elektrische auto een échte Abarth zijn?
-
De Kia EV9 is een van de grootste elektrische auto’s!
-
Is deze Xpeng G9 de schrik van de gevestigde orde?
-
Uw Garage: Vincent bouwde zelf zijn auto: dit is De Flyer!
-
Waarom er slechts één Opel-man aan de Tigra TwinTop werkte | Sjoerds Weetjes 349
-
Heeft Xpeng met de P7 nu wel een Tesla-concurrent in handen?
-
Waarom de Cadillac BLS toch niet als cabriolet verscheen | Sjoerds Weetjes 348