Autovisie Vlog: Luister en huiver Abarth 695 Biposto
De meest extreme Fiat 500, de Abarth 695 Biposto was even in Nederland. En dat moesten we delen op video. Jaco Bijlsma reed er zijn eigen ‘straatrace’ mee: kijk mee in zijn VLOG en verbaas je!
Bijna een jaar geleden reden we hem voor het eerst en liet Peter Hilhorst de magazinepagina’s vlammen met alle details (download gratis PDF) van deze gestripte, straatlegale raceauto die ‘kaal’ net geen 50 mille kost en vol in de opties maar liefst 76 mille.
Olof van Joolen en Sytse Dijkstra veroverden later bergpassen en harten en lieten ons wegdromen in een schitterend Stuurmanswegenverhaal in Italië (download gratis PDF). Nu was het 190 pk/250 Nm sterke en 88 kg lichtere Italiaantje dan op werkbezoek in ons polderlandje.
“Gestripte, straatlegale raceauto die vol in de opties 76 mille kost”
Lees ook:
Ook interessant
-
Achter de schermen: video Peugeot 408
-
Waarom Citroën C4 X een vreemde eend is | Sjoerds Weetjes 301
-
Citroën C4 X is geen standaard sedan
-
Hapklare jongensdroom: de Citroën H van Casper Pasman
-
Peugeot 408 is een totaal andere smaak – Sjoerds Weetjes 300
-
Nissan Juke Hybrid – Broodnodige verkoopimpuls – Review
-
Toyota Supra MT is ouderwets feestbeest: handbak en RWD! – Review
-
Is de BMW M850i Gran Coupé by Jeff Koons pure kunst?
-
McLaren Artura: de stem van een nieuwe generatie – Review
-
De coolste Lada 2105 van Nederland
-
Zo verknalde Fiat het eeuwfeest van Alfa Romeo | Sjoerds Weetjes 298
-
Met deze Le Mans-winnaar zou eigenlijk nooit geracet worden