“Vive la France! Renault 16 en Champagne!”
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F11%2FRenault-16-Frankrijk.jpg)
Autovisie-journalist Olof van Joolen neemt een Renault 16 mee terug naar zijn geboorteplaats in het Franse Sandouville. In Autovisie Magazine lees je binnenkort de complete reportage over deze bijzondere reis. Nog voor publicatie bieden we je graag een kijkje achter de schermen van dit avontuur.
We gaan op missie.. #seventies #renault #vintagecars @autovisie Einddoel: de geboorteplaats van deze dame. pic.twitter.com/vqEnumEaZf
— Olof van Joolen (@Olof023) 4 november 2015
Onze nieuwe vriend klaar voor de volgende etappe vanuit #Reims @Renault_NL pic.twitter.com/H92LOmyDny — Olof van Joolen (@Olof023) 5 november 2015
Een automuseum zoals t hoort. Geur van olie en wagens in t grind. Musee Automobile Reims. pic.twitter.com/7962RPuDyN
— Olof van Joolen (@Olof023) 5 november 2015
Vive la France! @Renault_NL 16 en Champagne! pic.twitter.com/O5Du4VQjkE — Olof van Joolen (@Olof023) 5 november 2015
Vintage France #vintagecars #renault #wallpaintings https://t.co/sKPkgwpXbL
— Olof van Joolen (@Olof023) 5 november 2015
De kunst van t maken… @Lingerak met #Renault 16 vlakbij Ile Seguin in de Seine. @Autovisie pic.twitter.com/2z68JShyk8 — Olof van Joolen (@Olof023) 5 november 2015
Ons eerste avontuur met de Renault 16 stamt uit 1974 en is hieronder terug te lezen. Heb jij ook avonturen met een Renault 16 beleefd? Deel ze in de reacties!
Lees ook:
Ook interessant
-
Brabus gooit olie op het vuur met de 900 XLP
-
Dit Italiaanse merk gaat meedoen met de top van Le Mans
-
Waarom jij de Tesla Cybertruck niet meer mag bestellen van Elon Musk
-
Ken Block gaat racen met 1.400 pk-sterke Porsche 911
-
Lynk & Co 01 vanaf 2024 ook volledig elektrisch
-
Kamervragen en woede om sluiting Ketheltunnel: ‘Absurd kwetsbaar’
-
Aantal betrapte bestuurders onder invloed van drugs neemt toe
-
BMW XM laat weer van zich horen: zo komt-ie eruit te zien
-
Nederlands wereldkampioen Formule E proeft aan Formule 1: ‘Hij is erg getalenteerd’
-
Mercedes T‑Klasse alleen elektrisch naar Nederland
-
Dit is het Nederlandse zonne-autootje voor in de stad
-
Tesla krijgt productie in Shanghai slecht op gang, oorzaak laat zich raden