Spaanse Renault-fabriek mag vanaf 2019 nieuwe B-SUV bouwen
Renault heeft de bouw van een nieuwe SUV voor het B-segment aan zijn Spaanse fabriek in Valladolid toegewezen. Dat heeft de directeur van de Spaanse faciliteit aangegeven. Volgens het autovakblad Automotive News Europe gaat het om een model dat naast de Captur in het programma komt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F08%2FRenault-Captur-Autovisie.nl-2-e1470726269772.jpg)
Opvallend, aangezien het nieuwe model in hetzelfde segment als de Captur zal vallen. Bovendien zou de toevoeging van het nieuwe model geen invloed hebben op de productiecapaciteit van de fabriek, terwijl het evenmin zorgt voor een hogere output van de faciliteit. Daarnaast verschijnt de auto in 2019, een jaar waarin de Captur zelf vervangen zal worden. Automotive News Europe suggereert dat het om een langere uitvoering van de Captur gaat, zodat het merk net als in het C-segment met de Scénic twee carrosserievarianten in de MPV-klasse heeft.
De tweedeling binnen het B-segment is een slimme keuze van Renault. De fabrikant, dat de marktleider in het segment levert, ziet in dat de vraag naar SUV’s blijft groeien. Analisten verwachten dat de klasse van de B-SUV binnen afzienbare tijd groter zal zijn dan die van de C-SUV.
Lees ook:
Ook interessant
-
Nieuwe uitvinding van Mercedes maakt einde aan wagenziekte, dit is hoe het werkt
-
Caterpillar onthult nieuwe pickup en het is een moddervette rups voor de bouwplaats
-
Amerikaanse politie voert gevaarlijke PIT-manoeuvre uit bij man die met spoed naar kinderziekenhuis rijdt
-
Drie auto’s op een T- of Y-splitsing, wie heeft er voorrang?
-
Diesel 2,38 euro per liter! Waarom juist ondernemers nu de klos zijn
-
BYD laadt elektrische auto in 5 minuten op met 1.500 kW: sneller kun je niet tanken
-
Nederlander kan ineens 200+ km/h rijden met 999 cc driecilinder na installeren trekhaak
-
Blijf in Nederland! Download gratis de vijf leukste autoroutes
-
Nieuwe BYD heeft met meer dan 1.000 km de grootste EV-actieradius, en hij is ook voor Nederland
-
Nieuwe, goedkopere E20-benzine in Duitsland: mag jij dit tanken?
-
Audi-CEO belooft: binnen twee jaar kan jij in deze sportauto echt rijden
-
3 euro voor een liter benzine! De invloed van het Midden-Oosten-conflict voor jou
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)