Sneak preview Autovisie Magazine editie 15
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F07%2FSP-template-AV15-edit.jpg)
Hij ligt weer in de rekken, een nagelnieuw nummer van Autovisie Magazine. De tweewekelijkse versnapering voor liefhebbers van alles met vier wielen is gevuld met teveel om op te noemen. Daarom hieronder een paar monstertjes om alvast van te proeven.
De Rit: Dakar-racer Nasser Al-Attiyah
Nasser Al-Attiyah is een van de meest veelzijdige atleten ter wereld. Razendsnel met elk gemotoriseerd voertuig en winnaar van een Olympische medaille. We spraken met hem in Dubai over zijn drukke leven.
Reportage: Mazda MX-5 door de jaren heen
Mazda claimt met de vierde generatie MX-5 terug te gaan naar de succesvolle basis van licht, compact en puur. Familieberaad bepaalt of dat is gelukt.
Reportage: Silvretta Classic Rally
Wat doe je als Duitse fabrikant met een museum propvol waanzinnige auto’s? Je stuurt wat topstukken richting de Alpen om ze te gebruiken waarvoor ze zijn bedoeld: rijden over echte stuurmanswegen.
Test: Nissan Qashqai vs. Renault Kadjar
Met de Kadjar hoopt Renault mee te kunnen gaan liften op het enorme succes van de Nissan Qashqai. Kan de Franse replica het bewezen origineel uit Japan overtreffen?
Lees Autovisie Magazine Digitaal
De laatste editie van Autovisie Magazine is te downloaden via de Autovisie magazine app (gratis voor abonnees) of via de Android app (ook gratis voor abonnees). Liever een los artikel lezen? Lees Autovisie Magazine dan via Blendle.
Lees ook:
Ook interessant
-
Lynk & Co 08 brengt als PHEV vooral slechtste van twee werelden
-
Zwarte zaterdagen: deze datums en Europese wegen moet je mijden in de zomer
-
Negatieve stroomprijs: dit kun je verdienen met opladen elektrische auto
-
Nederlanders laten de auto vaker staan voor een vliegvakantie
-
Gaat het vervelende start-stopsysteem verdwijnen uit auto’s?
-
Duik in de prijslijst: dit kost de vernieuwde Renault Austral
-
Opladen elektrische auto met kabel over stoep vaak verboden: check jouw gemeente
-
Dit kost de nieuwe Toyota Urban Cruiser in Nederland
-
Goedkoop rijden met camper voorzien van Japanse techniek
-
Fiat komt ineens met ouderwetse feature voor 500
-
Review Suzuki eVitara: Lest, niet best
-
Dit trucje voorkomt gepruts aan de laadpaal met je EV