Nieuwe Renault Mégane R.S. is lekker breed van achteren
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F05%2F2018-renault-mgane-rs-leaked-image-via-motor1_100605747_l.jpg)
“I like big butts and I cannot lie”, zong de Amerikaanse rapper Sir Mix-a-Lot in 1992. Nou, dan vindt hij de nieuwe Renault Mégane R.S. vast ook wel te pruimen.
Want de aankomende hot hatch van Renault ziet er indrukwekkend uit van de achterkant (foto via Motor1). Hij is duidelijk wat breder aangezet dan zijn gewone broeders en is niet alleen getooid met een grote centrale uitlaat, maar ook met een diffuser waarmee je een tuin kunt aanharken.
“Hij is getooid met een diffuser waarmee je een tuin kunt aanharken”
Eerder gunde Renault ons al een glimp van de voorkant van de Mégane R.S., waarop eigenlijk alleen de mistlampen in Renault Sport-blokjesmotief zichtbaar waren (zoals de huidige Clio R.S. ze ook heeft).
LEES OOK: RENAULT RS 2027 VISION – MAX’ TOEKOMSTIGE KAMPIOENSAUTO
Onder de motorkap van de Mégane R.S. ligt zonder twijfel weer een viercilinder turbomotor. De vorige Mégane R.S. kwam in zijn sterkste versie tot 275 pk (de 275 Trophy-R), dus gaat de nieuwe waarschijnlijk richting de 300 pk.
Lees ook:
Ook interessant
-
Dit is het daadwerkelijke verbruik van de Honda ZR-V
-
Column: ‘Elektrische auto’s zijn de oplossing niet’
-
15- en 14-jarige vluchten in gestolen Toyota voor politie
-
’s Werelds goedkoopste auto van Tata als Nederlandse occasion
-
Waarom de GT3 R Rennsport de ultieme Porsche 911 is, maar je ‘m niet wil
-
Dit kost de Volkswagen ID.7 in Nederland
-
Deze bekeuringen moet je niet betalen!
-
Mistig? Dit is wanneer je mistlampen mag gebruiken
-
Bijna 40 procent van de Nederlanders vult ruitenvloeistof eigen auto niet bij
-
De BMW X2 moet gewoon lekker normaal doen
-
Waarom de elektrische auto van Huawei Tesla van zijn troon kan stoten
-
Autorijden is duur: maar carpoolen voor veel Nederlanders geen optie