Oude rockers passen Rolls-Royce Wraith aan
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2FRolls-Royce-Wraith-23-Autovisie.nl_.jpg)
Negen exemplaren van de Rolls-Royce Wraith worden onder handen genomen door verschillende artiesten. ‘Inspired by British Music’ noemt het merk ze, maar Rock ‘n Rolls zou een veel toepasselijkere naam zijn.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2FRolls-Royce-Wraith-18-Autovisie.nl_.jpg)
Rocksterren
De Wraiths zijn namelijk vooral onder handen genomen door oude rocksterren. Roger Daltrey, zanger van The Who, heeft er twee aangepast. Ray Davies, frontman van The Kinks, heeft ook een Rolls-Royce Wraith naar zijn eigen smaak gemaakt. De laatste auto die al af is, is het exemplaar dat is aangepast door Giles Martin. Die auto is een eerbetoon aan zijn vader, George Martin, de producer van The Beatles.
Negen
In totaal komen er negen, die ook stuk voor stuk aangepast worden door muzikale grootheden. Ronnie Wood, drummer van zowel The Rollings Stones als Faces is een Wraith aan het aanpassen en Francis Rossi, zanger van Status Quo mag ook een Wraith naar zijn smaak maken. De laatste auto wordt aangepakt door een van de grootste zangeressen van Engeland, Shirley Bassey, die alleen al drie nummers voor James Bond-films maakte.
BEKIJK OOK:SJOERDS WEETJES #11: PICKNICKMAND VAN DE ROLLS-ROYCE PHANTOM
Kunstwerk
Waar het bij sommige Wraiths puur bij een aangepast interieur blijft, worden andere exemplaren juist van buiten extreem aangepast. Het meest opvallende exemplaar dat nu klaar is, is de tweede auto die Roger Daltrey mee heeft ontworpen. De motorkap is voorzien van de albumcover van het album ‘Tommy’ en daar is ook de pinstriping over de zijkant op aangepast.
Veiling
De auto’s worden allemaal geveild en de opbrengst gaat voor het grootste gedeelte naar een goed doel dat door de artiest zelf is gekozen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Waarom de allerbeste Toyota geen Toyota mocht heten | Sjoerds Weetjes 307
-
Zeldzame Nissan Skyline 2000 GT-R ‘Hakosuka’ te koop
-
Brabus maakt de EQS nóg aerodynamischer
-
MG 7 is vooralsnog niet voor Europa
-
Is dit de nieuwe recordhouder van Bugatti?
-
Elon Musk kondigt (snelle) levering Tesla Semi en Cybertruck aan
-
Hij komt! Eerste Mercedes-AMG One in aanbouw
-
Deze schoolbus en camper is klaar voor een zombie apocalypse
-
In deze Alfa Romeo occasion hebben twee F1-coureurs gereden
-
De Chevrolet Corvette Z06: Een compleet ander beest
-
Terugroepactie Ferrari omvangrijker dan gedacht
-
Duik in de prijslijst: de Mazda CX-60