Opel schrapt vierdeurs Opel Insignia
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F11%2FOPEL_Insignia_right-e1478503866412.jpeg)
Er komt geen vierdeurs-Opel Insignia meer. Van het bestaande model werden dermate weinig exemplaren verkocht, dat de autobouwer heeft besloten om zich de moeite te besparen er een vervolg aan te geven.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FA303716-e1477474153735.jpg)
Opel Insignia
De vierdeurs sedan speelde binnen het leveringsprogramma van de Insignia maar een bescheiden rol. Van alle verkochte Insignia’s was slechts tien procent een sedanvariant. Het aandeel van de vijfdeurs hatchback is veel groter, terwijl het overgrote deel van de afzet door de Sports Tourer wordt gerealiseerd.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FA303719-e1477474096350.jpg)
Grand Sport en Sports Tourer
Het budget dat Opel normaliter in een sedanvariant zou steken, wordt nu aangewend om de Insignia-familie verder te vergroten. De Duitsers brengen naast de vijfdeurs Grand Sport en de stationwagon Sports Tourer ook een opgehoogde Country Tourer, terwijl later een grotere crossover volgt.
LEES OOK: NIEUWE OPEL INSIGNIA: LICHTER, GROTER, LUXER EN NIEUWE NAAM
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FA303717-e1477474131210.jpg)
Genève 2017
Opel laat de Grand Sport al begin december zien. Op de Sports Tourer en de Country Tourer moeten we tot begin volgend jaar wachten. Het drieluik zal op de Autosalon van Genève 2017, die begin maart wordt gehouden, zijn werelddebuut beleven. De crossover verschijnt pas laat in 2018.
Lees ook:
Ook interessant
-
Weer een nieuwe Volkswagen ID.Buzz, en die lijkt meer op de Samba-bus
-
Groei verkopen nieuwe auto’s houdt aan in mei
-
Dit kostte het om je superjacht te parkeren in Monaco rond de F1
-
Barbecueën? Deze 3 BBQ’s zijn perfect voor de autoliefhebber
-
Ook Fiat gaat strijd aan met Biro: dit is de Topolino
-
Volvo teased EX30: een nieuw succesmodel?
-
Duik in de prijslijst: de vernieuwde Porsche Cayenne met méér cilinders
-
Waarom benzine een stuk duurder wordt
-
Is dit de krachtigste driecilinder ooit?
-
De Kia EV9 is een van de grootste elektrische auto’s!
-
Waarom iemand een miljoen neertelt voor deze beruchte Dodge Challenger R/T
-
4 MBO-banen in de autobranche met hoog salaris en baangarantie