Gele kleur G 500 4X4-2 laat Mercedes-kassa rinkelen!
Mercedes-Benz levert de G 500 4×4² met een prijskaartje van 304.500 euro compleet af. De optielijst beperkt zich alleen tot bijzondere kleuren, waarvan de speciale fluoriserende lakkleur Electric Beam het qua prijs wel heel bont maakt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F07%2FMercedes-Benz-G-500-4x42-autovisie-003.jpg)
Zonder meerprijs levert Mercedes-Benz de unilakken Zwart en Poolwit. Ook de metallickleuren Thulietrood, Tanzanietblauw, Periklaasgroen, Tenorietgrijs, Citrienbruin, Magnetietzwart, Obsidiaanzwart, Iridiumzilver, Palladiumzilver, Indiumgrijs en Diamantzilver zijn ‘gratis’ te krijgen. Kleuren van het Designo-palet hebben wel een meerprijs. De prijzen variëren van 1.694 tot 4.961 euro, afhankelijk van de gekozen kleur.
De fluoriserende lakkleur Electric Beam (felgeel dat haast pijn doet aan je ogen) vormt de uitschieter in de optielijst. Mercedes-Benz vraagt liefst 21.054 euro. Dan kost de G 500 4×4² al direct dik 325.000 euro. Maar ach, opvallen heeft een prijskaartje. Lees meer details op telegraaf.nl/autovisie.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F07%2FMercedes-Benz-G-500-4x42-autovisie-002.jpg)
Lees ook:
- Betaalbare, kleinere Mercedes G-klasse met benzinemotor op komst: dealers willen brandstofmotor
- Jutta Leerdam krijgt peperdure G-Klasse van vriend Jake Paul, dit kost haar tweede auto
- Dit soort gekkigheid bouwde AMG vóórdat Mercedes het kocht
- Elektrische Mercedes G-klasse flopt, maar scoort in Nederland
Ook interessant
-
Jeremy Clarkson (66) lijdt aan “agressieve vorm van kanker”
-
In de elektrische Porsche Taycan kun je vanaf nu zelf schakelen
-
Volgens Xpeng-topman worden auto’s bijzaak: “Deze robots worden groter dan hele autoindustrie”
-
Deze truc om punten op je rijbewijs te omzeilen wordt vanaf juli hard bestraft: tot 30.000 euro boete
-
Deze nieuwe Lucid Cosmos gaat de strijd aan met de Tesla Model Y
-
Mag je achteruit rijden in een eenrichtingsweg?
-
Dit is waarom de nieuwe, volledig elektrische BMW iX5 bijna 3.000 kilo (!) weegt
-
Audi onthult onwijs brede A6 Allroad: dit kost hij in Nederland
-
Veel Nederlanders zien niks in zelfrijdende auto, ook experts zijn kritisch: “Kan risico’s opleveren”
-
Zo had de Alpine A390 van begin af aan moeten zijn… op één ding na
-
Veiligheidsclaims Tesla Full Self-Driving zijn misleidend! In ander nieuws: regen is nat
-
Jammer, joh! De échte elektrische BMW M3 zal er niet uitzien zoals dit spectaculaire studiemodel