“Lexus ziet potentie in SUV met F-badge”
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Flexus-ux-250h-f-sport.jpg)
Lexus bekijkt de mogelijkheden voor het uitbrengen van een SUV met F-badge. En daarmee doelen we niet op een F Sport-uitvoering, maar een echt F-waardig model. Dat stelt Cooper Ericksen, topman productplanning en strategie bij Lexus.
F-model met off-road prestaties
Chika Kako, Chief Engineer van de Lexus UX, heeft al eerder benadrukt dat de nieuwe UX potentie heeft om lid te worden van de F-familie. Ericksen voegt daar nu aan toe dat een SUV met F-badge interessant kan zijn voor de doelgroep. Volgens de topman probeert Lexus te achterhalen of zo’n F-model met off-road prestaties zin heeft.
Drie SUV’s
Momenteel heeft Lexus drie offroaders in het Europese gamma: de kleine UX, de middelgrote NX en de grote RX. Van die RX levert Lexus ook een verlengde L-variant. Al deze modellen worden geleverd met een hybride aandrijflijn.
Lees ook:
Ook interessant
-
Nee, de nieuwe Ferrari draagt niet de naam Elettrica
-
CBS: plug-in hybrides stoten meer fijnstof uit dan diesels
-
Lynk & Co 900-ontwerper: ‘ook ik zie de gelijkenissen met Range Rover’
-
Hyundai gelooft nog steeds in waterstof: dit is de Nexo
-
Mercedes vindt het stuurwiel opnieuw uit, zodat jij een filmpje kan kijken
-
Duik in de prijslijst: dit kost de DS N°8 in Nederland
-
Deze BMW Neue Klasse is een soort oversized nachtlampje
-
Nieuwe Lexus ES en Toyota bZ7: eentje komt sowieso naar Europa
-
Nieuwe N7 kan eerste Chinese Nissan in Europa worden
-
Firefly moet jou uit de Volvo houden, maar vergeet iets belangrijks
-
Waarom je een VR-bril op moet om nieuwe Porsche te configureren
-
Zeekr-topman: ‘Europeanen omarmen nu juist Chinese elektrische auto’s’