Deze hybride-BMW met vleugeldeuren kost nog maar 1/3 van de nieuwprijs
Autovisie is altijd op zoek naar occasions voor de liefhebber en spit daarom de lijsten van verkoopsite Gaspedaal.nl door. Ditmaal vonden we een hybride-BMW met vleugeldeuren die iets meer dan 1/3 van de nieuwprijs kost: de i8.
De BMW i8 werd geïntroduceerd als een conceptcar op de Frankfurt Motor Show in 2009. Toen de productieversie in 2014 op de markt kwam, leek de auto nog steeds op een studiemodel. Maar niets is minder waar.
BMW i8 voor 1/3 van de nieuwprijs
Inmiddels is de hybride-BMW met vleugeldeuren al wat ouder geworden en zijn de prijzen voor occasions flink gezakt. Toch blijft het model behoren tot een van de bijzonderste BMW’s aller tijde.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F11%2F18653474_6.jpg)
De nieuwprijs van de goedkoopste BMW i8 als occasion op Gaspedaal.nl is net geen 56.000 euro. Dit terwijl er in 2014 nog 149.362 euro voor de auto werd neergeteld. Dat betekent bijna 10.000 euro per jaar aan afschrijvingen. Oei!
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F11%2F18653474_7.jpg)
De BMW i8 heeft een 1,5-liter driecilinder met turbo en een elektromotor. De twee motoren tezamen leveren 362 pk. De futuristische occasions sprint van 0 naar 100 kilometer per uur in 4,4 seconden en heeft een topsnelheid van 250 kilometer per uur.
De occasion uit 2014 heeft inmiddels bijna 170.000 kilometer op de teller staan. Je moet dus goed opletten of dat bijvoorbeeld de accu nog naar behoren functioneert.
Occasion met vleugeldeuren
Ben je op zoek naar een BMW i8, dan kan je voor zo’n 10.000 euro meer exemplaren vinden met een lagere kilometerstand. Ga je voor de duurste die te koop staan. Dan kan je bijna 100.000 euro uitgeven. In dat geval lijkt deze occasion met vleugeldeuren een koopje.
Klik hier om naar de advertentie te gaan.
Lees ook:
- BMW-topman: “50.000 mensen bestelden onze nieuwe SUV zonder erin te hebben gereden”
- BMW i8 wordt bereikbaar, daarom leggen YouTubers er wankelmotoren en zescilinders in
- Zo kwam BMW op het idee van de nieren | Sjoerds Weetjes 494
- BMW roept honderdduizenden auto’s terug vanwege brandgevaar: dit kost het als jij er een hebt
Ook interessant
-
Afgeschreven leasebakken: Tesla Model 3 en Polestar 2 nu aantrekkelijk voor jou?
-
Deze occasion gold in zijn tijd als maatstaf van de middenklasse. Weet hij nog steeds te overtuigen?
-
Op zoek naar een occasion? Auto’s van deze 10 automerken zijn het betrouwbaarst
-
In deze Mini legt Monique Hansler de reis naar Spanje af, en dit kost hij als occasion
-
Superstijlvolle Alfa Romeo is betaalbaar, betrouwbaar en rijdt beter dan je denkt
-
Dit programma is Boer Zoekt Vrouw voor iedereen met een camper, zo daten vanlifers
-
Fraaie en jonge elektrische Mazda kost door afschrijving nu zo’n 10.000 euro als occasion
-
Deze legendarische occasion heeft extreem veel pk’s per euro!
-
Deze betaalbare, onopvallende Italiaanse occasion is heel zeldzaam
-
Deze succesvolle en sportieve occasion is nu nog betaalbaar
-
Vijf vergeten betaalbare Amerikaanse occasions zijn erg uniek
-
Occasions drie maanden op rij goedkoper, dit betaal je gemiddeld
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FStijn-Kuster1703-e1720450327879.jpg)