Gymkhana 2022 – Heerlijke idioot springt in Subaru over helikopter heen
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F12%2F2022_12_07_14_17_21_5_HOONIGAN_Gymkhana_2022_Travis_Pastrana_Goes_Berserk_in_Florida_in_a_862HP.jpg)
Weet je wat een Florida Man is? Dat is een stereotype gebaseerd op de soms bizarre en idiote gedragingen van inwoners van Florida. Voor een voorbeeld hoef je niet verder te kijken dan deze Gymkhana 2022-video, waarin coureur Travis Pastrana zijn beste imitatie van een Florida Man doet.
Voor wie de Gymkhana-video’s niet kent: ze zijn bekend geworden door de krankzinnige capriolen van Ken Block, die al driftend en rokend de meest ongelofelijke manoeuvres uitvoert. Iedere Gymkhana-video is weer grootser en gevaarlijker dan de vorige. In deze Florida-editie wordt de lat dan ook flink hoger gelegd.
Subaru-stationwagon met 874 pk en actieve aero
De auto waarin Travis Pastrana zijn stunts uitvoert, kennen we van het afgelopen Goodwood Festival of Speed. Het is een Subaru-stationwagon met 874 pk, vierwielaandrijving en een opmerkelijk actief aerosysteem. Onderhuids heeft-ie niets te maken met de oude Subaru waarop hij lijkt. Zelfs de koets is nieuw en gemaakt van lichtgewicht koolstofvezel.
Travis Pastrana vier keer Amerikaans rallykampioen
Travis Pastrana is een 39-jarige Amerikaanse coureur, die zijn carrière als motorcrosser begon en later switchte naar de rallysport en het NASCAR-kampioenschap. Hij won de Amerikaanse rallytitel vier keer en pakte meerdere medailles op de X Games. Ook heeft hij meegedaan aan de Pikes Peak International Hill Climb en creëerde hij de Amerikaanse Nitro Rallycross-serie.
Gymkhana 2022 begint met mislukte basejump
In deze Gymkhana 2022-video loopt Pastrana verwondingen op na een mislukte basejump (hij kan er wel om lachen, kennelijk), landt de coureur vol op de neus van de Subaru na een immense sprong en vliegt hij over de draaiende wieken van een helikopter heen. Kijken dus!
Lees ook:
Ook interessant
-
Subaru Solterra en Toyota bZ4X krijgen broodnodige update
-
Gymkhana – Zonder Nederlandse hulp was Travis Pastrana dit niet gelukt
-
Deze occasion wil je: Subaru SVX, onnavolgbaar Italiaans maatpak
-
Hoe een Subaru Impreza WRX STI nóg gaver wordt? Maak er een pickup van
-
Occasions opnieuw duurder, maar kopers willen niet meer betalen
-
Toyota komt met bijzondere elektrische bakfiets
-
Skoda Enyaq RS iV breekt twee wereldrecords voor driften
-
Dit is hoeveel elektrische auto’s er daadwerkelijk in Europa worden verkocht
-
Dit zijn de 5 populairste nieuwe auto’s van het moment
-
Duik in de prijslijst: NIO ET5 – moet Tesla zich zorgen maken?
-
Mazda laat gloednieuwe CX-90 zien, de krachtigste tot nu toe
-
Dit is hoe lang je schadevrij jaren geldig zijn