Buick Regal GS gunt ons blik op Opel Insignia OPC
Als er in de toekomst een Opel Insignia OPC komt, dan gaat die er ongeveer zo uitzien. Dit is de Buick Regal GS, die in China is uitgerust met een 2,0 liter viercilinder turbomotor met naar verwachting zo’n 260 pk.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F07%2Fbuick-regal-gs-10006a.jpg)
De Opel Insignia is een echte wereldauto. In onder meer Noord-Amerika en China gaat hij door het leven als Buick Regal, terwijl hij in Australië als Holden Commodore op de markt is. Deze Regal GS is de sportieve uitvoering ervan. In de Verenigde Staten krijgt die een 3,6 liter V6 met 313 pk, maar in China lepelt Buick een 2.0 turboblok voorin. Naar verwachting gaan we die laatste ook terugzien in de toekomstige Opel Insignia OPC.
Vierwielaandrijving
Qua uiterlijk is de Regal GS in ieder geval erg OPC. Net als de vorige Insignia OPC heeft hij grote luchtinlaten met zilverkleurige randen in de voorbumper. Dat model had vierwielaandrijving (net als de Regal GS) en een 325 pk sterke 2,8 liter V6 aan boord. De Insignia OPC haalde een top van 270 km/h en ging in 6,0 seconden van stilstand naar 100 km/h.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F07%2Fbuick-regal-gs-10007a.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Veilinghuis Sotheby’s maakt een fout van 4,8 miljoen euro: de Zweedse overheid wil nu een Ferrari F40 terug
-
David reed meer dan 500.000 kilometer met zijn elektrische auto, zijn accu verloor slechts 8 procent capaciteit
-
Nieuwe uitvinding van Mercedes maakt einde aan wagenziekte, dit is hoe het werkt
-
Caterpillar onthult nieuwe pickup en het is een moddervette rups voor de bouwplaats
-
Amerikaanse politie voert gevaarlijke PIT-manoeuvre uit bij man die met spoed naar kinderziekenhuis rijdt
-
Drie auto’s op een T- of Y-splitsing, wie heeft er voorrang?
-
Diesel 2,38 euro per liter! Waarom juist ondernemers nu de klos zijn
-
BYD laadt elektrische auto in 5 minuten op met 1.500 kW: sneller kun je niet tanken
-
Nederlander kan ineens 200+ km/h rijden met 999 cc driecilinder na installeren trekhaak
-
Blijf in Nederland! Download gratis de vijf leukste autoroutes
-
Nieuwe BYD heeft met meer dan 1.000 km de grootste EV-actieradius, en hij is ook voor Nederland
-
Nieuwe, goedkopere E20-benzine in Duitsland: mag jij dit tanken?