Autovisie
Autovisie Autosport vandaag
Leestijd: 1 minuut

Koning is op circuit Zandvoort waar hij prijs uitreikt

Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Alexia zijn aangekomen op het circuit van Zandvoort. Dat heeft een verslaggever van het ANP gezien. De koning reikt na afloop van de laatste Dutch GP de prijs uit aan de winnaar.

De koning zal op de grid aanwezig zijn voor de race als het Wilhelmus wordt gespeeld. De Brit Lando Norris vertrekt om 15.00 uur van poleposition. Max Verstappen staat op de zevende startpositie.

Voor de koninklijke familie is Circuit Zandvoort geen onbekend terrein. Willem-Alexander en Máxima waren de afgelopen jaren vaker met hun dochters aanwezig bij de Dutch Grand Prix, die in 2021 na 36 jaar terugkeerde op de Formule 1-kalender.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

ANP

Het interessantste autonieuws rechtstreeks in je inbox

Meld je aan voor de Autovisie nieuwsbrief, dan praten wij je ieder weekend bij over het interessantste autonieuws.