Wat je nóóit moet doen met het dak van de Ferrari SF90 Spider – Sjoerds Weetjes 216
Met de Spider-variant presenteert Ferrari de open variant van de SF90 Stradale en dat betekent dat we meer dan 95% van alle details over de hybride-hypercar al eerder hebben verteld. Toch richt Autovisie-redacteur Sjoerd van Bilsen zich niet op de 5% nieuwe informatie, maar hij herhaalt ook niet wat je in Sjoerds Weetjes #181 kreeg uitgelegd.
Dat de hybride-hypercar over een 1000 pk sterke aandrijflijn, twee elektromotoren op de vooras, een achttrapsautomaat zonder achteruitoverbrenging en een voorwielaangedreven modus beschikt, hoorde je al in aflevering 181. In deze aflevering, nummer 216 alweer, gaat Sjoerd dieper in op het dak. Hij gaat verder dan alleen de folder of persmap. Wat weet je hoe je met de inklapbare hardtop om moet gaan? En weet je hoe je het verschil tussen de Coupé -de Stradale dus- en de gesloten Spider in een oogopslag ziet? Die vragen en meer beantwoordt Sjoerd in deze aflevering over de SF90 Spider.
Sjoerds Weetjes
Hij verklaart tevens waarom Ferrari voor zijn plug-in hybridetechniek voor een sportwagen kiest. Waarom is de batterij niet groter dan nu wordt toegepast? In deze video krijg je de antwoorden. Sjoerd geeft bovendien aan wat er op het gebied van hybridetechniek nog te verwachten is. Dat en meer in de nieuwe aflevering van Sjoerds Weetjes.
In elke aflevering vertelt Autovisie-redacteur Sjoerd van Bilsen een bijzonder verhaal dat je niet in de folder leest, belicht hij een opvallend model, stelt hij een nieuw model aan je voor of verklaart hij de filosofie van een specifiek type. In een eerdere aflevering legde hij uit hoe een auto wordt gecamoufleerd en verklaarde hij hoe de Mercedes G650 Maybach Landaulet is opgebouwd. Hij onthulde ook hoe Herbie zelfstandig kon rijden en lichtte toe waarom Mercedes-Benz een supersnelle autotransporter liet bouwen.
Exclusief
Sjoerds Weetjes is een exclusieve serie van Autovisie. Elke vrijdagnamiddag verschijnt een nieuwe aflevering op Autovisie.nl en YoutTube.com/autovisie. Klik hier voor de afspeellijst.
Lees ook:
- Drie nieuwe Ferrari’s onderweg, elektrisch model in 2025
- Sebastian Vettel wil echt niets meer met Ferrari te maken hebben
- Ferrari geeft teken van leven 812 VS, Versione Speciale
- Ferrari verdeelt klanten over twéé 812 GTO’s
Ook interessant
-
Waarom niet iedereen in rij voor Aston Martin One-77 stond – Sjoerds Weetjes 234
-
Is Kia Tesla en Volkswagen voorbij? Dit zijn alle details van de EV6
-
Is de Skoda Enyaq iV beter dan de Volkswagen ID.4? – Review
-
Betaalbare cultcoupé – Mitsubishi Starion – Peters Proefrit
-
Dat geluid! – Volkswagen Corrado VR6 – Uw Garage
-
Dit was Volkswagen met de Golf R van plan | Sjoerds Weetjes 232
-
Hyundai Ioniq 5, alles over dé elektrische auto van 2021! – Video
-
Safety Car op de baan: zo moet het absoluut niet!
-
Lynk & Co 01: Niet kopen, maar…. – Review
-
Met deze auto’s lach je om de regen | Sjoerds Weetjes 231
-
Afscheid DS 3 Crossback E-Tense: krijg je waar voor je geld?
-
Dacia Spring Electric (2021) – De goedkoopste EV van nu! – Review