Twitterfeed: Autovisie racet mee in virtuele 12 uur van Sebring
Autovisie-redacteur Dries van den Elzen kruipt vandaag achter het stuur van een Corvette C7.R en mag laten zien wat hij waard is in de 12 uur van Sebring. Hij rijdt de simracevariant in het Virtual Endurance Championship en dat wordt net zo’n uitputtingsslag als de echte race, die over twee weken wordt verreden.
Want denk niet dat Dries gewoon met een colaatje, een bak chips en een PlayStation-controller in zijn hand voor de televisie zit. Simracen is een serieuze aangelegenheid. Dries rijdt, samen met autocoureur Robin Frijns, mee met het Simracing for Holland-team in een simulator die het echte racewerk akelig dicht benadert. Daarbij is het niveau van de internationale concurrentie torenhoog en kan er gedurende de twaalf uur van alles kapot gaan. No pressure!
Lees ook:
Ook interessant
-
Consumentenbond test betrouwbaarheid: Japanse automerken scoren het best, maar ook deze nieuwkomer breekt door
-
“Waarom hangen in Nederland de verkeerslichten zo ongelofelijk hoog?” Het ministerie geeft antwoord
-
Dit zijn de beste auto’s van 2026 volgens vrouwen
-
Man in Ford Transit probeert supertraag te vluchten voor Nederlandse politie, hoeveel heeft hij gedronken?
-
3.750 euro boete, auto afgepakt en 3 maanden cel: Nederlandse hardrijders in Frankrijk flink aangepakt
-
Stellantis-merken als Peugeot en Citroën kunnen binnenkort Chinese benzinemotor van Leapmotor gebruiken
-
Alle nieuwe auto’s van 2026 (deel 5): goedkope Tesla en Xpeng P7
-
CJIB moet mogelijk 500 miljoen euro aan boetes terugbetalen: “De verhoging van het boetebedrag is ronduit misdadig”
-
Dit zijn de 6 veiligste auto’s van 2025 – en deze twee scoren het slechtst
-
Mercedes-Benz gaat 13.000 woningen bouwen in gigantische eigen stad: waarom doen ze dit nu?
-
Worden rijinstructeurs binnenkort vervangen door drones? Dit is het futuristische idee van Porsche
-
Waarom een Ford-medewerker een opgestoken middelvinger kreeg van president Trump
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2Fa20221101-claudia-1604.jpg)