SVO Design Pack voor Range Rover kost 12.000 euro!
Een iets aangeklede Volkswagen Up? Of een bodykitje op je Range Rover? Dat is nu een keuze die kan worden gemaakt. Want het nieuwe SVO Design Pack voor de Range Rover is op z’n zachtst gezegd niet goedkoop.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2Frrrrsvodesignpack15061701.jpg)
Het pakket kost in Groot-Brittannië 10.400 pond, wat overeenkomt met zo’n 11.900 euro. Daarvoor wordt je nieuwe Range Rover aangekleed met voor en achter aangepaste bumpers, vier uitlaatpijpen, een andere grille, zijskirts en nieuwe zijroosters.
LEES OOK: LAND ROVER GAAT KLASSIEKE RANGE ROVER RESTAUREREN
Eigenaren die een Range Rover van bouwjaar 2013 of nieuwer hebben (alleen modellen met de standaard wielbasis), kunnen het SVO Pack overigens ook bestellen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2Frrrrsvodesignpack15061703.jpg)
Eerste testnotities: Range Rover SVAutobiography Dynamic (2017)
Lees ook:
- Deze compacte premium SUV-occasion combineert een luxe uitstraling met verrassend veel comfort
- Offroad of juist óp de weg? Deze occasion is het beste van beide werelden
- Britse overheid pompt ruim 400 miljoen euro in batterijfabriek: genoeg accu’s voor 100.000 Jaguars en Land Rovers per jaar
- Stokoude Range Rover met 500 pk Corvette-V8 doet alles beter dan het origineel
Ook interessant
-
Deze betaalbare elektrische auto gaat Renault 5 het leven zuur maken
-
AI-flitsers massaal in de fout: 93 procent van boetes wordt verscheurd
-
Nieuwe BMW 7-serie: 680 pk en bijna 200.000 euro voor de topversie in Nederland
-
Nieuwe trajectcontrole op A7 actief: hier moet je extra opletten
-
Duik in de prijslijst: wat maakt de MG 4 EV Urban anders?
-
Formule 1 in Zandvoort verleden tijd: 450 kilometer van Nederland komt misschien een nieuw circuit
-
America first! Waarom de nieuwe Audi Q7 pas veel later naar Nederland komt
-
Duitser rijdt 2.398 km op één tank met oude Volkswagen-diesel: “Hij verbruikt zo’n 3 liter per 100 km”
-
Zo klinkt Toyota’s 700 pk sterke ‘zevencilinder’ Camry
-
Verslaafd aan plastische chirurgie? Bentley Flying Spur krijgt voor tweede keer facelift
-
Waarom houden automobilisten ineens veel ruimte over bij een verkeerslicht? CBR legt uit hoe het wel moet
-
Tesla-baas spreekt bij Nederlandse chipgigant ASML: dit is waarom medewerkers woest zijn