Russisch maatpak voor Aston Martin DB9
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F04%2FCardi-442-Concept-Autovisie.nl-41.jpg)
Hij begon zijn leven als een Aston Martin DB9, maar kwam vervolgens in handen van de Russische carrosseriebouwer Cardi, die er de Cardi 442 Concept van heeft gemaakt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F04%2FCardi-442-Concept-Autovisie.nl-1.jpg)
Concept
Met de Cardi 442 Concept viert de carrosseriebouwer uit Moskou zijn 25-jarig bestaan. Het bedrijf neemt geen halve maatregelen met de auto, want niet alleen zijn alle panelen anders, ook de b-stijl verdwijnt. Zijn neus heeft wat weg van die van de de Lagonda Taraf, de grote vierdeurs sedan van Aston Martin. De achterkant is echter compleet anders, met een groot doorlopend achterlicht en de nodige roosters.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F04%2FCardi-442-Concept-Autovisie.nl-5.jpg)
Interieur
Niet alleen het exterieur wordt onder handen genomen, Cardi is ook losgegaan in het interieur. Het dashboard wordt heel ‘clean’, met weinig knoppen en een groot houten paneel. Waar veel moderne auto’s een soort tablet op het dashboard hebben staan voor het infotainmentsysteem, kiest Cardi ervoor om het scherm veel lager te plaatsen, helemaal onderaan het dashboard. Daar zit ook de bediening voor de airconditioning. Het dakpaneel wordt vervangen door een groot panoramadak, zodat er veel licht in het interieur valt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F04%2FCardi-442-Concept-Autovisie.nl-3.jpg)
V12
De ombouw is al begonnen en de meeste panelen zijn inmiddels verwijderd van de Aston Martin DB9. Overigens behoudt Cardi wel de 450 pk sterke V12, die gekoppeld is aan een zestraps automaat. Of Cardi productieplannen heeft, of dat het bij deze ene auto blijft, is nog niet bekend.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F04%2FCardi-442-Concept-Autovisie.nl-4.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Lamborghini Huracán Tecnica: een schreeuw uit het verleden
-
Dit helpt Volvo om per 2030 enkel nog EV’s te bouwen
-
Record: Bugatti Chiron van 4 miljoen euro op Nederlands kenteken
-
ANWB voorziet meer files en een ‘permanent verkeersinfarct’
-
Laatste uitvoering BMW i3 is heel exclusief, maar niet bijzonder
-
Lamborghini’s vierde model wordt 2-deurs GT crossover
-
Deze occasion wil je: Alpina B3 voor minder dan 15.000 euro
-
Dit is de eerste Aston Martin Valkyrie op Nederlands kenteken!
-
Lynk & Co verhoogt maandelijkse abonnementskosten voor de 01
-
Gelimiteerde versie voor toch al gelimiteerde Cupra Formentor
-
100e Autosalon van Brussel voor derde keer op agenda
-
Volkswagen zet personeel op scherp om verzwakt Tesla te grijpen