‘Opel-baas Neumann stapt op, gaat mogelijk naar Audi’
Als de verkoop van Opel aan PSA Group is afgerond, stopt Opel-baas Karl-Thomas Neumann ermee. Dat meldt althans de Frankfurter Allgemeine Zeitung. Neumann zou het niet eens zijn met de koers van PSA.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2F1412670841927.jpg)
Volgens de Duitse krant zou Neumann de verkoop van Opel aan PSA als een goede beslissing zien, maar is hij bezorgd over de strategie van PSA met betrekking tot elektrische auto’s. Neumann zou van mening zijn dat PSA het belang van elektrische mobiliteit schromelijk onderschat. De Duitser moet zijn beslissing om op te stappen nog bekendmaken. Iets dat hij op 22 juni zou willen doen, aldus de Frankfurter Allgemeine Zeitung.
Opel meldde recent dat de overname door PSA – waarmee zo’n 2,2 miljard euro is gemoeid – op 31 juli afgerond kan zijn. Daarna wil de Volkswagen Group Neumann mogelijk in dienst nemen om Rupert Stadler te vervangen als Audi-topman. Dat meldden niet nader genoemde bronnen aan persbureau Reuters. Neumann werkte tot 2013 al bij Volkswagen en nam toen de leiding bij Opel over.
LEES OOK: AUDI-TERUGROEPACTIE – VW-BAAS OP HET MATJE
Audi-directeur Stadler heeft net een contractverlenging van vijf jaar gekregen, maar zijn hoofd komt steeds dichter bij het hakblok. Hij krijgt forse kritiek op zijn optreden in het dieselgateschandaal bij Audi. De Duitse justitie heeft net zijn onderzoek naar Audi uitgebreid. Het Duitse ministerie van Verkeer heeft de autofabrikant openlijk beschuldigd van het sjoemelen met emissietesten.
Lees ook:
- Deze gigantische Audi-flop maakt een comeback! En daar zijn we hartstikke blij mee
- 'Alles wordt duurder!' Nee hoor, nieuwe opvolger Audi RS 4 is juist bijna 30.000 euro goedkoper
- Tweedehands cabrio kopen? Dat moet je nú doen, maar zorg wel dat je hierop let
- Afschrijving van 95 procent! Luxe Audi-occasion met weergaloze motor is nu betaalbaar
Ook interessant
-
Chinese autofabrikant bedenkt autostoel met ingebouwd toilet: stoppen langs de weg wordt overbodig
-
Deze techniek schuilt er zoal achter de enorme ‘grille’ van de nieuwe Mercedes-Benz C-klasse!
-
Gaat dit stuur van 2.500 euro de Mercedes EQS eindelijk succes brengen?
-
Waarom deze Rolls-Royce Project Nightingale een enorme verspilling van ruimte is
-
Nissan introduceert binnenkort eerste elektrische auto met revolutionaire accu
-
27.990 euro en gebouwd in Oostenrijk: deze onbekende EV wil Europa veroveren
-
Na deze Volkswagen Golf Falco Edition zijn we benieuwd: zou er een Frans Duijts-versie komen?
-
Deze Renault 4 Plein Sud is leuk, maar we dagen Renault uit: kom met een volledig open Plein Air!
-
CJIB stapt naar Tweede Kamer! Zelfs het bureau dat verkeersboetes int, vindt ze veel te hoog
-
Racestrepen op afroep! Bij Porsche werken ze aan striping die je aan en uit kunt zetten
-
Topman Ford vindt Chinese auto’s fantastisch. En wil ze daarom weren uit de Verenigde Staten
-
Benjamin Leuchter (38): “Verstappen doet mee? Mooi, dan probeer ik hem te verslaan”