Nissan Leaf Nismo geïntroduceerd in Japan
Heeft die Nissan Leaf Nismo nou bakken meer vermogen? Nee, hij heeft zelfs helemaal geen extra power. Nissan heeft alleen het onderstel, de banden, de stuurinrichting en de ‘gasrespons’ scherper gemaakt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F881684l.jpg)
Maar er was toch al een Nissan Leaf Nismo? Klopt. Al was dat strikt genomen nog een studiemodel. Nissan heeft nu aangekondigd dat de auto ook daadwerkelijk in productie gaat. Hij is in Japan zelfs al vanaf 31 juli te koop. Of hij ook naar Europa komt, is nog niet bekend.
Sportieve bodykit
In Japan is de Leaf Nismo er in negen kleuren. Verder onderscheidt hij zich van de gewone Leaf met 18 inch lichtmetalen wielen, een veel sportiever ogende bodykit en rode accenten in het interieur.
Actieradius
De Nissan Leaf heeft een 150 pk en 320 Nm sterke elektromotor die is gekoppeld aan een 40 kWh lithium-ion batterij. Daarmee zou hij een actieradius van zo’n 270 kilometer moeten kunnen halen. Van stilstand naar 100 km/h kan in 8,6 seconden.
Lees ook:
Ook interessant
-
“Waarom hangen in Nederland de verkeerslichten zo ongelofelijk hoog?” Het ministerie geeft antwoord
-
Dit zijn de beste auto’s van 2026 volgens vrouwen
-
Man in Ford Transit probeert supertraag te vluchten voor Nederlandse politie, hoeveel heeft hij gedronken?
-
3.750 euro boete, auto afgepakt en 3 maanden cel: Nederlandse hardrijders in Frankrijk flink aangepakt
-
Stellantis-merken als Peugeot en Citroën kunnen binnenkort Chinese benzinemotor van Leapmotor gebruiken
-
Alle nieuwe auto’s van 2026 (deel 5): goedkope Tesla en Xpeng P7
-
CJIB moet mogelijk 500 miljoen euro aan boetes terugbetalen: “De verhoging van het boetebedrag is ronduit misdadig”
-
Dit zijn de 6 veiligste auto’s van 2025 – en deze twee scoren het slechtst
-
Mercedes-Benz gaat 13.000 woningen bouwen in gigantische eigen stad: waarom doen ze dit nu?
-
Worden rijinstructeurs binnenkort vervangen door drones? Dit is het futuristische idee van Porsche
-
Waarom een Ford-medewerker een opgestoken middelvinger kreeg van president Trump
-
Deze legendarische sportauto uit de 60s probeert voor de zoveelste keer een comeback te maken
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F482161l.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F495016l.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F508056l.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F537529l.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F611347l.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F670684l.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F529393l.jpg)