Mazda 6 krijgt met facelift meer technische luxe
De Mazda 6 heeft een fikse update ontvangen. Zowel op het gebied van uitrusting als (motor)techniek is er nieuws, terwijl de basisprijs gelijk blijft.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2F2017-Mazda6_Family_Still_56.jpg)
Mazda 6
Bij de facelift heeft Mazda vooral een hoop verfijning aan de auto toegevoegd. Zo merkt ook collega Wouter Spanjaart, die vandaag met de nieuwe D-segmenter rijdt en later deze week zijn ervaringen deelt in een vlog.
De meest opvallende vernieuwing is G-Vectoring Control, dat door het motorvermogen aan te passen op situaties voor meer controle en comfort moet zorgen. Ook de vernieuwde Mazda 3 zal met dit systeem worden uitgerust.
Diesel
Flinke motorische vernieuwing is er voor de 2,2 liter Skyactiv-dieselmotor, die dankzij onder meer verbeterd turbodrukmanagement niet meer vermogen levert, maar wel een stuk stiller is.
De vanafprijs van de vernieuwde Mazda 6 als sedan bedraagt € 29.490. De Sportbreak staat vanaf € 30.490 op de prijslijst.
Lees ook:
Ook interessant
-
Auto’s van Fiat mogelijk begrensd op 118 km/u om ze weer betaalbaar te maken: “Prijzen nu onnodig hoog”
-
Bugatti-topman leert eigenwijze YouTubers de les: “Dit is gevaarlijk”
-
China jat design van Duits automerk! In Stuttgart slijpen advocaten de messen
-
Consumentenbond test betrouwbaarheid: Japanse automerken scoren het best, maar ook deze nieuwkomer breekt door
-
“Waarom hangen in Nederland de verkeerslichten zo ongelofelijk hoog?” Het ministerie geeft antwoord
-
Dit zijn de beste auto’s van 2026 volgens vrouwen
-
Man in Ford Transit probeert supertraag te vluchten voor Nederlandse politie, hoeveel heeft hij gedronken?
-
3.750 euro boete, auto afgepakt en 3 maanden cel: Nederlandse hardrijders in Frankrijk flink aangepakt
-
Stellantis-merken als Peugeot en Citroën kunnen binnenkort Chinese benzinemotor van Leapmotor gebruiken
-
Alle nieuwe auto’s van 2026 (deel 5): goedkope Tesla en Xpeng P7
-
CJIB moet mogelijk 500 miljoen euro aan boetes terugbetalen: “De verhoging van het boetebedrag is ronduit misdadig”
-
Dit zijn de 6 veiligste auto’s van 2025 – en deze twee scoren het slechtst
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2F2017-Mazda6_Wagon_Still_34.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2F2017-Mazda6_Sedan_Still_27.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2F2017-Mazda6_Interior_11.jpg)