Dit is de nieuwe dienstauto van de Ghostbusters!
‘Who you gonna call?’ De Ghostbusters komen terug volgend jaar. Niet met de originele acteurs, maar met een nieuwe vrouwelijke cast. Ecto-1 is uiteraard weer van de partij, zij het dit keer in lijkwagenvorm.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F07%2FEcto-2.jpg)
Regisseur Paul Feig – onder meer bekend van de films Spy en Bridesmaids – twitterde de eerste foto’s van de Ghostbusters-mobiel. En zoals je dat verwacht op een verfijnd en genuanceerd medium als Twitter vlogen niet alleen de positieve reacties hem op de oren, maar ook de negatieve en ronduit hatelijke.
Want ophef! Ecto-1, de dienstauto van de spokenjagers uit de filmtitel, is niet meer een ambulance uit 1959, maar een lijkwagen van een veel jonger bouwjaar (1984). Wel is het nog steeds een Cadillac, zoals in Ghostbusters uit 1984 en Ghostbusters 2 uit 1989.
Van de oorspronkelijke acteurs Bill Murray, Dan Akroyd, Harold Ramis (overleden in 2014) en Ernie Hudson is vooralsnog alleen Akroyd betrokken bij de nieuwe film, als schrijver en producent. De vier Ghostbusters zullen worden gespeeld door de actrices Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, and Leslie Jones.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F07%2FEcto-1.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Jeremy Clarkson (66) lijdt aan “agressieve vorm van kanker”
-
In de elektrische Porsche Taycan kun je vanaf nu zelf schakelen
-
Volgens Xpeng-topman worden auto’s bijzaak: “Deze robots worden groter dan hele autoindustrie”
-
Deze truc om punten op je rijbewijs te omzeilen wordt vanaf juli hard bestraft: tot 30.000 euro boete
-
Deze nieuwe Lucid Cosmos gaat de strijd aan met de Tesla Model Y
-
Mag je achteruit rijden in een eenrichtingsweg?
-
Dit is waarom de nieuwe, volledig elektrische BMW iX5 bijna 3.000 kilo (!) weegt
-
Audi onthult onwijs brede A6 Allroad: dit kost hij in Nederland
-
Veel Nederlanders zien niks in zelfrijdende auto, ook experts zijn kritisch: “Kan risico’s opleveren”
-
Zo had de Alpine A390 van begin af aan moeten zijn… op één ding na
-
Veiligheidsclaims Tesla Full Self-Driving zijn misleidend! In ander nieuws: regen is nat
-
Jammer, joh! De échte elektrische BMW M3 zal er niet uitzien zoals dit spectaculaire studiemodel