Deze Bugatti Chiron van Lego is supersnel!
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fbugatti-chiron-lego.jpg)
Leuk idee: de snelste Bugatti Chiron ter wereld bouwen, maar dan van Lego. De jongens van Donut Media gingen aan de slag. Dit is het resultaat.
VIDEO: De snelste Lego Bugatti ter wereld
1:8
Zo snel als een échte Bugatti Chiron kan deze Lego-variant – in de schaal 1:8 – natuurlijk niet worden. Het doel was dan ook om deze 1: 8 Chiron zijn juiste topsnelheid van 420 km/h te geven, maar dan in ‘schaalvorm’. Dat komt overeen met een snelheid van 52,5 km/h, voor een Lego-creatie bijzonder snel.
Bugatti Chriron van Lego gewoon te koop
Weet overigens dat deze Bugatti Chiron van Lego gewoon te koop is. Lego Technic heeft hem namelijk gewoon uitgebracht. Goedkoop is het bouwwerk echter niet. Je betaalt er 399 euro voor. Je krijgt dan een set bestaande uit 3.599 onderdelen. De Bugatti Chiron is ongeveer 14 cm hoog, 56 cm lang en 25 cm breed. Het bouwwerk heeft een functionerende versnellingsbak, een werkende W16-motor, een uitklapbare achterspoiler en diverse andere details. Voor de volledigheid: het model van Donut Media is natuurlijk gemodificeerd. Lego levert de Chiron zonder elektromotoren.
24 uur met Chiron
Autovisie-testredacteur Peter Hilhorst ging onlangs een ultiem avontuur aan: 24 uur leven met een Bugatti Chiron. Bekijk hieronder de video!
Lees ook:
Ook interessant
-
F1-simulator in privéjet Verstappen: zoveel uren extra kan hij trainen
-
Lamborghini zwaait de V12 uit met de Invencible en Auténtica
-
Wordt dit de nieuwe Tesla Model 3 hatchback?
-
De zevenzits SUV van Porsche is nog groter dan de Cayenne
-
Dit is hoe Nederlands bedrijf TomTom nog meer dan een half miljard omzet draait
-
Deze Bugatti Chiron Profilée is de duurste nieuwe auto ooit geveild
-
Zo had de BMW M4 er af fabriek uit moeten zien
-
Nederlandse studenten maken meest efficiënte waterstofauto
-
Deze elektrische auto heeft de beste actieradius in de winter
-
Veel Nederlanders moeten op de centen letten terwijl Shell winst maakt: ‘Het systeem is ziek’
-
Autovisie Kennisquiz: Lancia of geen Lancia?
-
Automonteur rijdt Toyota Supra van klant total loss tijdens testrit