Dit is een Mercedes-AMG G63 6X6… Of toch niet?
De Mercedes-AMG G63 6×6 kost in Japan zo’n 80 miljoen yen (omgerekend ruim 625.000 euro). Dus besloten studenten van de Nihon Automotive Technology School (NATS) om hun eigen G63 6×6 te bouwen. Op basis van een Suzuki Jimny.
Op basis van twee Suzuki Jimny’s om precies te zijn (wij kennen de gebruikte modellen als Suzuki Samurai), want er moest uiteraard een derde as bij komen. Het budget van de studenten was 1/80ste deel van de prijs van een nieuwe Mercedes-AMG G63 6×6, dus dat werd 1 miljoen yen (7828 euro).
LEES OOK: MERCEDES-MAYBACH G 650 LANDAULET KOST MILJOEN EURO
En het resultaat is verbluffend. Ga op een afstand staan, knijp je ogen een beetje samen en je zou zweren dat er een echte G63 6×6 staat. De verantwoordelijke NATS-studenten hebben voor dit project dus ongetwijfeld een torenhoog cijfer gekregen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Volkswagen Passat W8: leasebak met Bugatti-bloed
-
Uw Garage: Mercedes-Benz SL 280 (R107), een dame met smaak
-
Rijden met Mercedes EQXX: efficiëntste elektrische auto (1200+ km)
-
Lotus Emira: Een goed begin van het nieuwe Lotus? – review
-
Uw garage: Honda Element, een cultauto met het nodige werk
-
Zo kwam het concept van de Peugeot 408 tot stand | Sjoerds Weetjes 304
-
Ferrari F40 viert vandaag 35e verjaardag
-
Waarom McLaren de oplage van de P1 verhoogde | Sjoerds Weetjes 303
-
Wat je (niet) moet weten over de nieuwe Mercedes GLC
-
Deze Audi RS 4 wist echt te overtuigen
-
In omgekeerde volgorde, de Chevrolet Corvette C8 | Sjoerds Weetjes 302
-
Achter de schermen: video Peugeot 408