Maak kennis met de nieuwste stekker Ferrari, de 296 GTB
Acht dagen terug trok Ferrari het doek van de 296 GTB en nu al maakt de hybride-sportwagen een Europese toer. De sportcoupé is inmiddels in België en zet koers naar Nederland. Autovisie-redacteur Sjoerd van Bilsen onderschepte de Ferrari 296 GTB en stelt hem aan je voor!
Lang, heel lang werd er druk gespeculeerd over Ferrari’s nieuwste model. Het zou een moderne Dino worden, want aan de basis van het Ferrari-programma gepositioneerd en voorzien van een V6-krachtbron a la de Dino 246 GT uit de jaren zestig en zeventig. Maar Ferrari pakt de zaken totaal anders aan, uitgezonderd de V6-motor want die zorgt inderdaad voor de aandrijving. Waarom Ferrari de naam Dino niet gebruikt, legt Sjoerd je uit in deze allereerste live-video van de 296 GTB. Hij legt je tevens uit waarom Ferrari voor een zescilinder heeft gekozen en waarom die krachtbron in eigen huis werd ontwikkeld.
Levering vanaf eerste kwartaal 2022
Natuurlijk laat Sjoerd je de Ferrari 296 GTB als allereerste in de wereld uitvoerig zien. Hij opent de deuren en motorkap, toont je de easter eggs in de auto en legt uit waarom de naam eigenlijk niet correct is. Het duurt nog een klein jaar voordat Ferrari de 296 GTB uitlevert en autoliefhebbers de sportcoupé op de openbare weg tegenkomen. Ondanks dat de auto nu acht dagen oud is, heeft Ferrari al zoveel orders op zak dat verschillende dealers reeds voor 2021 zijn uitverkocht. Afhankelijk van de dealer loopt de levertijd al reeds op tot twee jaar, zo geven kopers van Ferrari’s nieuwste plug-in hybridemodel op.
Primeur
Met deze video over de Ferrari 296 GTB heeft Autovisie weer een primeur voor zijn trouwe fans. Al eerder kon Autovisie zijn volgers als eerste informeren over de gelimiteerde en exclusieve Bugatti Divo én Centodieci. In de rubriek Sjoerds Weetjes komt wekelijks een bijzondere auto of een model met een opvallend verhaal aan bod. Eerder deze week stelde Autovisie je de nieuwste Ford GT op Nederlands grondgebied aan je voor. Daarnaast werd in Sjoerds Weetjes de kunst van autocamouflage uitgelegd, verklapte Sjoerd je het geheim achter concept cars en kreeg de kijker het verhaal achter de meest opvallende Renntransporter te horen. En dit keer is het vizier op de fonkelnieuwe Ferrari 296 GTB gericht.
Lees ook:
Ook interessant
-
Tesla heeft gigantisch imagoprobleem in Duitsland: “Driekwart brandt zijn vingers er niet aan”
-
Bestuurder krijgt 960 euro boete bij snelheidsovertreding van 7 km/h, hoe kan dat?
-
Deze vijf snelle liefhebbersauto’s koop je nu voor het geld van een Polo
-
Volvo XC70 vs. Subaru Outback: met deze betaalbare 4×4’s ben je volgende winter wél voorbereid
-
Dit is de reden dat je afgedankte windmolens langs de snelweg ziet liggen en de overheid daar blij mee is
-
Verkoopcijfers 2026: je raadt nooit wat in januari het populairste model was!
-
Hoe lang mag je doorrijden zonder apk en ben je nog verzekerd? “Kan je duur komen te staan”
-
Ed (61) heeft unieke Volkswagen met roestplekjes: “Mensen vinden het niet leuk zoals mijn auto eruitziet”
-
Waarom de nieuwe Mercedes CLE Mythos meer dan tien keer zo veel kost als een gewone CLE
-
Mercedes stopt met huidige C 63 AMG, zijn opvolger krijgt meer cilinders
-
Er was slechts één manier om aan deze Mercedes-AMG GT Black Series te komen | Sjoerds Weetjes 490
-
10 jaar geleden werd het alcoholslot verboden, nieuw onderzoek laat zien hoe dom dat is
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8203-rotated.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8210.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8259.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8257-rotated.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8258-rotated.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8204.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8216-rotated.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FIMG_8253.jpg)